اتاق بازرگانی کرمان، فرماندهی توسعه استان را دست بگیرد

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با بیان این مطلب که اتاق بازرگانی یکی از محورهای مهم فرماندهی توسعه در استان شود، اظهار کرد: نخبگان، مسئولین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تولیدات فکری و مهمی که حاصل تجربه و علم در اتاق بازرگانی کرمان است، استفاده کنند.

“علی زینی وند” امروز ۲۲ تیرماه در بازدید اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا در تهران اتاق بازرگانی کرمان را یکی از اتاق های مطرح کشور و حتی در سطح بین الملل دانست و گفت: اتاق بازرگانی کرمان برنامه محور و دانش محور است ضمن آنکه کارهای خود را هدفمند انجام می دهد.

وی بازاریابی و برندینگ را یکی از ارکان چرخه تولید دانست و عنوان کرد: برخی از بنگاه های تولیدی که محصولات باکیفیتی تولید می کنند اما در بازاریابی در بازارهای بین المللی و حتی بازار داخل مشکل دارند و کار بسیار مطلوبی که اتاق بازارگانی کرده این است که کارهای این شرکت ها را با هزینه خودش در نمایشگاه اوراسیا آورده تا آنها را به بازارهای کشورهای عضو اوراسیا وصل کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، زینی وند با بیان اینکه در این نمایشگاه صنایع ارزشمند و جذاب استان از جمله صنایع دانش بنیان، کشاورزی، فولادی، صنایع دستی، گلیم و … حضور دارند، تصریح کرد: حتما پس از شرکت در این نمایشگاه و چند نمایشگاه مشابه شاهد تحول بزرگی در حوزه بازاریابی و به طبع آن، رشد صنایع کوچک خواهیم بود.

وی توازن در بخش تولید و اشتغال را یکی دیگر از دستاوردهای این اقدام اتاق بازرگانی کرمان برشمرد و بیان کرد: متاسفانه در حوزه اشتغال و تولیدات صنعتی با یک نامتوازنی مواجه هستیم که این موارد را اتاق بازرگانی با دقت بررسی کرده است که در راستای رفع آن گام برداشته است.

استاندار کرمان اتاق بازرگانی را اتاق فرمان استان دانست و بیان کرد: اتاق بازرگانی حجمی از کارهای بزرگ در استان کرمان انجام داده و امیدواریم اتاق بازرگانی یکی از محورهای مهم فرماندهی توسعه در استان شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید