اتمام پروژه آبرسانی تالوار به همدان تا خرداد ماه سال آینده

ایسنا/همدان استاندار همدان گفت: در شهر همدان، یک وضعیت بحرانی آب داریم و انتظار داریم تا خردادماه سال آینده، پروژه تصفیه‌خانه و انتقال آب از تالوار به همدان، انجام شود.

به گزارش ایسنا، علیرضا قاسمی فرزاد در بازدید از پروژه خط انتقال آب از تالوار به همدان، اظهار کرد: در شهر همدان، یک وضعیت بحرانی آب داریم و اقدامات صورت گرفته، جنبه کوتاه مدت و میان مدت دارد.

قاسمی‌فرزاد با اشاره به نامناسب بودن دبی آب شرب در همدان، تصریح کرد: چاه‌هایی که حفر می‌شود حالت مسکن دارد و هرچه زودتر باید پروژه تصفیه‌خانه و خط انتقال آب تالوار به همدان، انجام شود.

وی ادامه داد: در سال ۸۶ پروژه آبرسانی به همدان آغاز شده و چهارده سال طول کشیده بنابراین انتظار داریم مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم به زودی این پروژه را به اتمام برساند.

استاندار همدان، خاطرنشان کرد: انتظار داریم تا خردادماه سال آینده، پروژه تصفیه‌خانه و انتقال آب از تالوار به همدان، انجام شود چون مردم استان، از کم آبی رنج کشیده‌اند.

قاسمی‌فرزاد با بیان اینکه سرفصل اعتبارات پروژه به صورت ملی است، گفت: ما به کمک نمایندگان استان پیگیر هستیم و باید تامین اعتبار از سمت وزارت نیرو انجام شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید