تاریخ انتشار : شنبه 30 اکتبر 2021 - 20:38
کد خبر : 32857

احیاء ظرفیت‌های مردمی در خراسان شمالی از سوی تبلیغات اسلامی

احیاء ظرفیت‌های مردمی در خراسان شمالی از سوی تبلیغات اسلامی

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی، در صدد آن هستیم که سند توسعه فرهنگی و دینی را باتوجه به ظرفیت‌های بومی استان طراحی کنیم. حمیدرفیعی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه سند توسعه فرهنگی و دینی در استان تنظیم می‌شود، بیان کرد: به پیشنهاد استاندار خراسان

احیاء ظرفیت‌های مردمی در خراسان شمالی از سوی تبلیغات اسلامی

ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی، در صدد آن هستیم که سند توسعه فرهنگی و دینی را باتوجه به ظرفیت‌های بومی استان طراحی کنیم.

حمیدرفیعی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه سند توسعه فرهنگی و دینی در استان تنظیم می‌شود، بیان کرد: به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی، در صدد آن هستیم که سند توسعه فرهنگی و دینی را باتوجه به ظرفیت‌های استان طراحی کنیم تا به صورت متمرکز توسط مجموعه‌های ادارات، نهادها و مجموعه‌های مردمی نهادینه شوند.

رفیعی با اشاره به اینکه در سازمان تبلیغات ظرفیت‌های مختلف مردمی از جمله روحانیون، مداحان، هیات‌ها، مجموعه‌های قرآنی و کانون‌های فرهنگی تبلیغی وجود دارند، افزود: رویکرد جدی این سازمان احصاء و احیاء ظرفیت‌های مردمی و مجموعه‌های مردم نهاد است که به کمک مجموعه‌های مردم نهاد  و تسهیل‌گری که به واسطه رابطه بین مجموعه حاکمیتی و مردمی انجام می‌شود مساجد، هیات‌ها و تشکل‌های دینی و فرهنگی را احصاء و احیاء کنیم و فعالیت‌ها و برنامه هایشان را قوی تر از گذشته و براساس منویات مقام معظم رهبری و نقشه  گام دوم طراحی کنیم.

وی ادامه داد: درخصوص حوزه روحانیون و مساجد، برنامه‌هایی را در دستور کار داریم که با همکاری مجموعه هایی مانند حوزه علمیه، هم رشد کیفی وهم رشد کمی خواهیم  داشت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اضافه کرد: نگاه استاندار خراسان شمالی به سازمان تبلیغات به نوعی اتاق فکر است که برنامه‌های مذهبی را مدیریت کند و در بسیاری از جلسات دعوت می‌کنند که نیاز است از این ظرفیت استفاده کنیم.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها