ادامه «سلام همسایه» برای نوجوانان

جلد دوم مجموعه داستان «سلام همسایه» با عنوان «کابوس‌هایی در دل بیداری» به قلم کارلی آنه‌وست با ترجمه‌ رامبد خانلری منتشر شد.

به گزارش ایسنا،  این کتاب در ۲۱۰ صفحه و دو نسخه‌ الکترونیکی با قیمت ۲۶ هزار تومان و کاغذی به بهای ۵۲ هزار تومان در نشر صاد منتشر شده است.
در معرفی ناشر از این کتاب آمده است: جلد اول این کتاب «سلام همسایه؛ خرت و پرت‌های گمشده» نام دارد. مجموعه «سلام همسایه» نوشته کارلی آنه‌وست، براساس بازی مشهور «Hello Neighbor» است. این رمان نوجوان با فضایی پرهیجان و گاهی ترسناک خواننده را به دنیای اتفاقات عجیب می‌برد.
داستان جلد دوم درباره‌ پسر نوجوانی است که نگرانِ گم‌شدن دو تن از دوستانش است و درصدد جمع‌آوری اطلاعاتی درباره‌ محل اختفای مفقودین است. او به مکان‌های مخلتفی از جمله؛ جنگل، خانه‌ آقای پترسون و شهربازی می‌رود و شواهد ریز و درشتی را به دست می‌آورد. او و دیگر دوستانش در پی گره‌گشایی معمای مفقودین هستند.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «با چنان سرعتی می‌دوم که به‌سختی متوجه خراشیده‌شدن کف پایم با برگ‌های سوزنی کاج می‌شوم؛ هرچند که اصلاً مهم نیست. هرچیزی که در حال تعقیبم است، همین‌حالا دستش به من می‌رسد. می‌توانم صدای نفس‌هایش را بشنوم. حتّی صدای جیغ از سرِ خوش‌حالی‌اش را می‌شنوم که در گلویش گیر کرده تا بعد از به‌چنگ‌آوردن من، بکشد.»
علاقه مندان می‌توانند نسخه ‌کاغذی کتاب را  از سایت نشر صاد به نشانی Saadpub.ir تهیه کنند و نسخه‌ الکترونیکی اثر نیز از طاقچه قابل دریافت است.
منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید