تاریخ انتشار : دوشنبه 1 نوامبر 2021 - 1:20
کد خبر : 38052

ادامه همکاری ستادهای مدیریت بحران در طرح واکسیناسیون کرونا

ادامه همکاری ستادهای مدیریت بحران در طرح واکسیناسیون کرونا

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر انجام همکاری کامل و پشتیبانی ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه در اجرای هر چه بهتر طرح واکسیناسیون کرونا تاکید کرد. به گزارش ایسنا، رضا کرمی محمدی در جلسه ادواری شورای دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق از آنها خواست کماکان با هماهنگی ستاد ملی کرونا و سازمان

ادامه همکاری ستادهای مدیریت بحران در طرح واکسیناسیون کرونا

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر انجام همکاری کامل و پشتیبانی ستادهای مدیریت بحران مناطق ۲۲ گانه در اجرای هر چه بهتر طرح واکسیناسیون کرونا تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، رضا کرمی محمدی در جلسه ادواری شورای دبیران ستادهای مدیریت بحران مناطق از آنها خواست کماکان با هماهنگی ستاد ملی کرونا و سازمان مدیریت بحران شهر تهران به انجام همکاری کامل و پشتیبانی از اجرای طرح واکسیناسیون کرونا ادامه دهند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه یکی از کارکردهای پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران فراهم ساختن امکان استقرار خانه های دوام و ایمنی و نیز ذخیره تجهیزات سبک امداد و نجات است، بر فعال سازی اتاق کارشناسان نواحی و مراکز دوام در تمام پایگاه ها و پیگیری استقرار سازمان های امدادی در پایگاه ها تاکید کرد.

کرمی محمدی در ادامه بر لزوم عملیاتی کردن سامانه فرماندهی یکپارچه حوادث در ستادهای مدیریت بحران با مشارکت جدی دبیران مناطق، اجرای جدی و منظم طرح نت یعنی نگهداری و تعمیر تجهیزات امداد و نجات پایگاه ها در مناطق و برگزاری جلسات شورای مشورتی دوام با بهره گیری از مشارکت شهروندان عضو گروه های داوطلب واکنش اضطراری محله (دوام) تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به نقش مهم استان های معین تهران به عنوان اصلی ترین واحدهای کمکی  در امر امداد رسانی در زمان بحران افزود: برای هر یک از استان های مذکور پایگاهی برای ذخیره تجهیزات و محلی برای استقرار گروه های اعزامی در نظر گرفته شده است و جلسات مشترک به منظور آمادگی برای اجرای مانور استان های معین برگزار می شود.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها