استقرار ۲۴ پایگاه ثابت و موقت هلال احمر در محورهای خوزستان

ایسنا/خوزستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از استقرار ۲۴ پایگاه ثابت و موقت هلال احمر در طرح زمستانه برای خدمات رسانی به مسافران در محورهای استان خبر داد.

علی خدادادی در مانور زمستانی راهداری خوزستان که امروز، یک آذرماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر هرساله در قالب طرح زمستانه که از یک آذرماه تا ۲۵ اسفندماه اجرایی می‌شود، حضور فعال داشته و نسبت به ارائه خدمات اقدام می‌کند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: هلال احمر در کنار دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله راهداری، نیروهای اورژانس، پلیس راهور و… در طرح زمستانه حضور داشته و به مسافرهایی که در محورهای خوزستان تردد می‌کنند، خدمات‌رسانی انجام می‌دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: ۱۹ پایگاه ثابت و ۵ پایگاه موقت هلال احمر در طرح زمستانه به مردم و مسافرهایی که در محورهای خوزستان تردد می‌کنند، خدمات لازم را ارائه می دهند.

خدادادی با اشاره به آمادگی کامل نیروهای هلال احمر عنوان کرد: همه نیروهای ما در آمادگی به سر می‌برند و لجستیک جمعیت هلال احمر نیز آماده خدمات رسانی است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که در بحث وقوع زلزله در برخی از نقاط خوزستان وجود دارد، نیروهای جمعیت هلال احمر تلاش خواهند کرد تا با استقرار در محورهای استان، نسبت به خدمات و کمک رسانی به مسافران در طرح زمستانه اقدام کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید