تاریخ انتشار : سه‌شنبه 16 آگوست 2022 - 16:17
کد خبر : 197773

افعال معکوس فلاحی در تشکر از مسئولان ادوار

افعال معکوس فلاحی در تشکر از مسئولان ادوار

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: از جمعیت ۵۸۰ هزار نفری ایلام صرفا ۱۲۰ هزار نفر آنها تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند.  سارا فلاحی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: ظاهرا نقدها، تذکرات و سوالات نمایندگان در ادوار مختلف چندان اثری بر دولت های

نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: از جمعیت ۵۸۰ هزار نفری ایلام صرفا ۱۲۰ هزار نفر آنها تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند.

 سارا فلاحی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: ظاهرا نقدها، تذکرات و سوالات نمایندگان در ادوار مختلف چندان اثری بر دولت های کریمه و فخیمه نداشته است، لذا امروز می خواهیم از در تشکر برآییم تا شاید افاقه ای به حال مردم نگران کند.

وی افزود: از همه دولت ها تشکر می کنم که چنان از ثروت های بی حد و حصر این سرزمین استفاده بهینه کرده اند که امروز مردم با مقوله ای به نام خط فقر و با شاخص های فلاکت اقتصادی از قبیل بیکاری و تورم بیگانه هستند. همچنین از دولت های محترم تشکر می کنیم که بازنشستگان، فرهنگیان و طبقات پایین ما را در رفاه غرق کرده اند که هر روز نمایندگان آنها در این مجلس جمع می شوند تا مراتب تقدیرشان را به عالیجنابان دیروز، پریروز، امروز و فردا برسانیم.

تشکر می کنیم از دو ابرقدرت و ابرشرکت عرصه خودروسازی جهان ایران خودرو و سایپا که تمام استانداردهای جهانی را پشت سر گذاشته اند و میزان تصادفاتشان به صفر رسیده است و اگر یک در میلیون هم تصادفی است به واسطه اشتباه راننده و کج بودن جاده اتفاق می افتد، ایربگ هایشان باز می شودنماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تشکر می کنیم که هیچ قطاری از ریل خارج نمی شود، گفت: دقیقا مانند ما مسئولان که همه روی ریل انقلاب هستیم. تشکر می کنیم از دو ابرقدرت و ابرشرکت عرصه خودروسازی جهان ایران خودرو و سایپا که تمام استانداردهای جهانی را پشت سر گذاشته اند و میزان تصادفاتشان به صفر رسیده است و اگر یک در میلیون هم تصادفی است به واسطه اشتباه راننده و کج بودن جاده اتفاق می افتد، ایربگ هایشان باز می شود.

فلاحی اظهار کرد: از همه دولت ها تشکر می کنیم که منافع جناحی را بر منافع ملی ترجیح ندادند و مذاکرات را جناحی نمی کنند و زلف همه مسائل را به مذاکرات وصل نمی کنند، ناکارآمدی خود را پشت درآمدهای نفتی پنهان نمی کنند. قیمت ها را مانند فشار خون و قند خون خود و فرزندانشان هر ۶ ماه یک بار کنترل می کنند.

از همه دولت ها تشکر می کنیم که قیمت ها را مانند فشار خون و قند خون خود و فرزندانشان هر ۶ ماه یک بار کنترل می کنندوی با بیان اینکه از همه دولت ها تشکر می کنیم که اقتصاد مقاومتی را رعایت و اجرا می کنند، تصریح کرد: از همه دولت ها تشکر می کنیم که در برابر تهاجم و نفوذ فرهنگی ایستاده اند. تشکر می کنیم به واسطه اینکه صرفا در شعار قبل از انتخابات با هم تفاوت دارند و وقتی که به قدرت می رسند انگار از روی یک سرمشق کار می کنند. تشکر می کنیم که چنان نخبگان ما را مورد توجه قرار داده اند که نه تنها با فرار نخبگان مواجه نیستیم بلکه با هجوم نخبگان از سایر کشورها مواجه هستیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عنوان کرد: تشکر می کنیم که همواره نیمی از کابینه های آنها را زنان تشکیل داده اند و به خاطر حفاظت از جنگل ها و حیوانات و کمیاب زیست محیطمان تشکر می کنیم. از همه دولت ها تشکر می کنیم که چنان ما را در رفاه غرق نموده اند که افعال و کلمات را معکوس به کار می بریم، دقیقا مانند برخی از این دولت ها که کارگزاران را جابجا و معکوس به کار می گیرند.

از نمایندگان مجلس تشکر می کنیم که هر دولتی سر کار می آید فارغ از آنکه چپ یا راست باشد، چنان با آن نرد عشق می بازیم که در او محو و بزرگ می شویم و از کرامات الهی است که علیرغم این همه ذوب شدگی همچنان در راس امور قرار داریمفلاحی اظهار کرد: از خودمان به عنوان نمایندگان مجلس و مجالس ادوار تشکر می کنیم که با تورم قانون و کسری نظارت مواجه نیستیم و هر دولتی که سر کار می آید فارغ از آنکه چپ یا راست باشد، چنان با آن نرد عشق می بازیم که در او محو و بزرگ می شویم و از کرامات الهی است که علیرغم این همه ذوب شدگی همچنان در راس امور قرار داریم.

نماینده مردم ایلام در مجلس در رابطه با مسائل حوزه انتخابیه اش گفت: از همه دولت ها تشکر می کنیم که از همه ظرفیت ها برای استان های کوچکی مانند ایلام استفاده بهینه نموده اند. ایلام با ۱۱ درصد گاز کشور، ۴ درصد نفت کشور، ۷۰۰ قطعه میراث فرهنگی با بیش از ۷۰ معدن غیر فلزی و دروازه عتبات و اربعین که تشکر می کنیم با حفاظت و حمایت خود کاری کردند که از جمعیت ۵۸۰ هزار نفری آن صرفا ۱۲۰ هزار نفر تحت پوشش نهادهای حمایتی باشند.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.