اقامه نماز وحدت مسئولان استان به میزبانی کمیته امداد کرمان

  با ابتکار شورای اقامه نماز استان کرمان نماز وحدت و همدلی بین مسئولان استان برای نخستین بار به میزبانی کمیته امداد کرمان برگزار شد.

“یحیی صادقی” مدیرکل کمیته امداد استان کرمان امروز ۹ آبان ماه در مراسم اقامه این نماز که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور مسئولان در نماز وحدت گفت: کمیته امداد اولین نهادی است که پس از پیروزی انقلاب توسط امام راحل تأسیس شد.

وی بیان کرد: به دلیل اهمیت نماز جماعت از ابتدای شیوع ویروس کرونا با توجه به محدودیت‌های ایجادشده به‌منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای برگزاری نماز جماعت در کمیته امداد سعی شد در فضای باز نماز جماعت برگزار شود.

صادقی با بیان اینکه مهم‌ترین رکن عبادی روزمره همه ما بحث نماز است، افزود: امروز کمیته امداد به‌عنوان اولین دستگاهی است که نماز وحدت در آن اقامه می‌شود و ان‌شاءالله اقامه این نماز همدلی‌ها را بیشتر کند و تلاشمان برای حل مشکلات مردم و جامعه بیشتر شود.

شایسته ذکر است؛ بر اساس مصوبه شورای اقامه نماز استان کرمان مقرر شد هرماه به میزبانی یکی از ادارات کرمان نماز وحدت و همدلی با حضور مسئولان اقامه و نماینده ولی‌فقیه در استان نیز مباحث اخلاقی را برای مدیران مطرح کنند.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید