تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 12 می 2022 - 15:37
کد خبر : 197124

الهامی: من با مدیرعامل بحث کردم نه بازیکن/ می‌دانم چه کسی پشت ماجرای دروغگین رختکن است

الهامی: من با مدیرعامل بحث کردم نه بازیکن/ می‌دانم چه کسی پشت ماجرای دروغگین رختکن است

سرمربی سابق نساجی گفت: در شایعات مربوط به صابر حردانی، بچه گانه است. می دانم چه کسی پشت ماجرا است. حتی بیانیه نساجی جوری است که مردم را به سمت خاصی سوق بدهند. از طریق یک کانال خاص حرف دروغ را پخش کردند.  ساکت الهامی بعد از حواشی مربوط به برکناری و شایعاتی در خصوص

الهامی: من با مدیرعامل بحث کردم نه بازیکن/ می‌دانم چه کسی پشت ماجرای دروغگین رختکن است

سرمربی سابق نساجی گفت: در شایعات مربوط به صابر حردانی، بچه گانه است. می دانم چه کسی پشت ماجرا است. حتی بیانیه نساجی جوری است که مردم را به سمت خاصی سوق بدهند. از طریق یک کانال خاص حرف دروغ را پخش کردند.

 ساکت الهامی بعد از حواشی مربوط به برکناری و شایعاتی در خصوص رختکن نساجی واکنش نشان داد. گزیده صحبت های سرمربی سابق نساجی را  در ادامه می خوانید:

*به رختکن رفتم. به ایزد سیف الله پور گفتم وقتی باشگاه آلومینیوم به مدت دو هفته این مقدار بیانیه و صحبت های نامناسب را مطرح کردند. شما به عنوان باشگاه از مدیرتان حمایت نکردید؟ عیب ندارد بیانیه ندادید چون امیر قلعه نویی گفته بودید بیانیه ندهید.

*چرا 90 دقیقه بازی اراک فحش های رکیک خانوادگی شنیدیم، مگر مربی شما نبودم؟ چرا بیانیه صادر نکردید و بابت این موضوع مطالبه گری نکردید؟

*ایزد سیف الله پور در حین این صحبت های، صدایم را ضبط می کردند.  به او گفتم زن و بچه شما که در کانادا زندگی می کنند زن و بچه هستند، زن و بچه ما که در ایران زندگی می کنند و فحش می شنوند زن و بچه نیست؟ هر چی به ما گفتند به شما هم گفتند.

*من در مورد آقای حدادیان کمی تندروی کردم. صادقانه باید بگویم در مورد او اشتباه کردم و نباید درباره نقش او در فوتبال صحبتی می کردم. حدادیان جز خوبی و برادری چیزی نداشته است.

*همه مسائل رختکن همین درگیری های لفظی با مدیر نساجی بود. گفتم الان که تیم شما قهرمان شده حکم، حکم شماست. من از حق بچه هایم(بازیکنانم) نمی‌گذرم.

*به سیف الله‌پور گفتم مرد نیستی. چون رو در رو گفتم. او همه این صداها را ضبط کرد و به آقای حدادیان داد. مالک باشگاه از جیبش خرج می کند. با شنیدن این حرف ها ناراحت می شود و حق دارد.

*در شایعات مربوط به صابر حردانی، بچه گانه است. من که می دانم چه کسی پشت ماجرا است. حتی بیانیه نساجی جوری است که مردم را به سمت خاصی سوق بدهند. آقای حدادیان در ذاتشان چنین چیزی نیست و چنین آدمی نیستند. از طریق یک کانال خاص حرف دروغ را پخش کردند. من در سفره پدر و مادرم بزرگ شدم اما در مورد سیف الله‌پور هیچ چیز نمی‌گویم.

*آقای سیف الله پور، فرهاد کوچک زاده و علی امینی، خانم اقدم، وحید فاضلی و مجید جلالی بد بودند و فقط تو خوب هستی؟ باید حرمت نون و نمک را نگه دارد.

*خدا به خاطر مردم مازندران عزت داد. در مورد حدادیان اشتباه کردم. این صحبت ها را نمی گویم که برگردم. دیگر با او همکاری نمی کنم اما اشتباهم را می پذیرم. دوست دارم رفاقتمان بماند. مانند کسانی که با حدادیان رفیق هستند اما با او کار نمی کنند.

*با دیده منت حکم قطع همکاری ام را می پذیرم. ای کاش به جای 3 روز 10 خوشحال می شدند.

*گفته بودم جنازه ام بیفتد نمی گذارم نساجی بیفتد. دور رفت مقابل استقلال گفتم نساجی را به آسیا می برم.همه به من خندیدند! بعضی‌ها که داخل تیم نیستند فکر نمی کردند استقلال را شکست بدهیم.

*فشاری که روی سر من بعد از باخت مقابل مس آوردند واقعاً زیاد بود. این رسم مردانگی نبود که صدایم را ضبط کنند و به مالک بدهند. به هر حال مالک هم تحت فشار است.

*اگر می‌خواهند این قضیه را بگویند با واقعیات و جزییات بگویند.

*خدا آنقدر بزرگ است که مرا از دستیاری ماشین سازی به سرمربیگری تراکتور رساند و قهرمانش کردم. بعد محرومیت تیم نساجی را تحویل کردم که خیلی‌ها جرات قبول کردن پیشنهاد آن را نداشتند و 9 امتیاز گرفتم. حالا هم که قهرمانی جام حذفی شدیم. خدا خیلی بزرگ است

منبع: ايلنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها