انتخاب فرد اصلح، کشور را از مخاطرات نجات خواهد داد

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس ستاد تبلیغاتی عبدالناصر همتی در چهارمحال و بختیاری گفت: پس از مشارکت حداکثری در انتخابات، بحث انتخاب فردی اصلح و با برنامه در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … مطرح است، یک برنامه جامع می‌تواند کشور را از مخاطرات گوناگون نجات دهد.

سیامک سلیمانی دشتکی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار کرد: این مشارکت به دلیل حضور کاندیداها با سلایق مختلف دارای التزام به جمهوری اسلامی در عرصه بوده و مبنای مشروعیت نظام جمهوری اسلامی قطعا رای ملت است، استمرار جمهوری اسلامی، نیازمند حضور حداکثری ملت در صحنه است.

رئیس ستاد تبلیغاتی عبدالناصر همتی در چهارمحال و بختیاری افزود: در حال حاضر باوجود برخی موانع و مشکلات، هم‌چنان باید در صحنه سیاسی و انتخابات حضور فعال و هوشمندانه داشته باشیم، زیرا این حضور پیش از هر چیز تضمین کننده امنیت کشور و نقشه‌های شوم دشمنان و بدخواهان جمهوری اسلامی است.

وی گفت: پس از مشارکت حداکثری در انتخابات، بحث انتخاب فردی اصلح و با برنامه در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … مطرح است، یک برنامه جامع می‌تواند کشور را از مخاطرات گوناگون نجات دهد.

سلیمانی دشتکی در ادامه با اشاره به برنامه کلان انتخاباتی عبدالناصر همتی، تصریح کرد: بر همین اساس برنامه اصلاحات اقتصادی همه‌جانبه توسط این نامزد ریاست جمهوری تدوین شده است، قطعا این اصلاحات اقتصادی کلان، مقدمه توسعه اقتصادی کشور خواهد بود و نتیجه‌ موثری در توسعه استان‌ها دارد.

رئیس ستاد تبلیغاتی عبدالناصر همتی در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: طرح‌های نیمه‌تمام اقتصادی چهارمحال و بختیاری نیاز به منابع مالی دارد، قطعا توسعه روستایی، احداث راه آهن و… با گشایش اقتصادی اتفاق خواهد افتاد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: لازم است مردم، با نگاهی ملی و مسئولانه اوضاع را رصد کرده و با مشارکت تاریخی خود از افتادن کشور در مخاطرات بیشتر جلوگیری کنند، جمهوری اسلامی را متعلق به خود می‌دانیم و باوجود ناملایمات و موانع، اجازه نمی‌دهیم کشور از نخبگان خالی شود.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید