تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اکتبر 2021 - 20:22
کد خبر : 18970

انتقاد شریعتی از تغییر زمان برنامه مناظرات انتخاباتی

انتقاد شریعتی از تغییر زمان برنامه مناظرات انتخاباتی

سخنگوی ستاد علیرضا زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از تغییر زمان برگزاری مناظرات انتخاباتی انتقاد کرد. به گزارش ایسنا، مالک شریعتی در واکنش به تغییر زمان برگزاری مناظره های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ستاد انتخابات کشور و کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گرفته که زمان برگزاری مناظره های انتخاباتی کاندیداها را تغییر دهد.

انتقاد شریعتی از تغییر زمان برنامه مناظرات انتخاباتی

سخنگوی ستاد علیرضا زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از تغییر زمان برگزاری مناظرات انتخاباتی انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، مالک شریعتی در واکنش به تغییر زمان برگزاری مناظره های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ستاد انتخابات کشور و کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گرفته که زمان برگزاری مناظره های انتخاباتی کاندیداها را تغییر دهد. علت آن را همزمانی با زمان پخش مسابقات تیم ملی فوتبال ایران عنوان کردند.

وی افزود: سوال اینجاست که مگر از قبل زمان پخش مسابقات تیم ملی فوتبال معلوم نبود. ما دقیقا به همین روش مدیریتی در کشور ایراد داریم که بی نظمی و شلختی و عدم برنامه ریزی باعث متحیر کردن مردم و بر هم زدن نظم برنامه های کاندیداها می شود. در نهایت هم عاملی خواهد شد تا انتخابات با نظم کامل برگزار نشود. این خود دلیلی بر ضرورت تغییر شرایط مدیریتی کشور است.

شریعتی اضافه کرد: انتخابات یک موضوعی است که از قبل برای آن برنامه ریزی های لازم صورت گرفته، از طرف دیگر از قبل هم زمان برگزاری مسابقات تیم ملی فوتبال هم مشخص بوده است. جالب اینجاست که همین الان هم زمان دقیق مناظرات را اعلام نکرده و دو گزینه مختلف را بیان کردند. این یعنی هنوز زمان دقیق مشخص نشده است. به عبارت دقیق تر برنامه ریزی اولیه و ثانویه نشان از ضعف جدی دارد. باید این نوع شیوه مدیریتی تغییر کرده و برای همیشه کنار گذاشته شود.

به گزارش ایسنا، سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که با توجه به همزمانی برنامه مناظره نامزدهای ریاست جمهوری با مسابقات تیم ملی فوتبال در جلسه ستاد تبلیغات مقرر شد که زمان پخش مناظره ها تغییر کرده و به روزهای ۱۶، ۲۰ و ۲۴ یا ۱۸، ۲۲ و ۲۶  خرداد منتقل شود.

پیش از این قرار بود که مناظرات در روزهای ۱۷، ۲۱ و ۲۵ خرداد برگزار شود.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها