تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اکتبر 2021 - 14:52
کد خبر : 57768

اولویت بعدی رئیس جمهوری بعد از واکسن؛ رسیدگی به وضعیت محرومان

اولویت بعدی رئیس جمهوری بعد از واکسن؛ رسیدگی به وضعیت محرومان

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه اکنون ۷۳۰ هزار دانش آموز و بالغ بر ۵۰ هزار دانشجو و بین ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ نخبه داریم، گفت: دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و بخش‌های خصوصی در قالب مسئولیت‌های اجتماعی‌شان کمک‌های خوبی کردند و این کار باعث شده است با دانش‌آموزانی که آمادگی دارند و مستعد شرکت در کنکور هستند،

 اولویت بعدی رئیس جمهوری بعد از واکسن؛ رسیدگی به وضعیت محرومان

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه اکنون ۷۳۰ هزار دانش آموز و بالغ بر ۵۰ هزار دانشجو و بین ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ نخبه داریم، گفت: دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و بخش‌های خصوصی در قالب مسئولیت‌های اجتماعی‌شان کمک‌های خوبی کردند و این کار باعث شده است با دانش‌آموزانی که آمادگی دارند و مستعد شرکت در کنکور هستند، کار شود.

 مرتضی بختیاری در حاشیه همایش تجلیل از نخبگان و استعدادهای برتر تحت حمایت با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های اصلی کمیته امداد درباره افرادی است که در سنگر دانش‌آموزی و دانشجویی تلاش و فعالیت می‌کنند، اظهارکرد: ماموریت ما نسبت به فرزندان خانواده هایی است که افتخار نوکری آنان را داریم و تحت پوشش کمیته امداد هستند. در میان آنان دانش اموز، دانشجو، نخبه و تیزهوش داریم.
وی با بیان اینکه اکنون ۷۳۰ هزار دانش آموز و بالغ بر ۵۰ هزار دانشجو و بین ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ نخبه داریم، گفت: دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و بخش‌های خصوصی در قالب مسئولیت‌های اجتماعی شان کمک‌های خوبی کردند و این باعث شده با دانش آموزانی که آمادگی دارند و مستعد شرکت در کنکور هستند، کار شود و جلساتی به صورت تلفنی و حضوری و برنامه های آموزشی از طرق مختلف فراهم آمده است.
بختیاری خاطرنشان کرد: در کنکور از بین افرادی که در کنکور شرکت کردند ۱۸ هزار قبولی داشتیم. هشت نفر رتبه زیر ۱۰۰ و ۱۰۰ نفر رتبه زیر ۵۰۰ کسب کردند.
به گزارش ایسنا، بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در شش ماهه دوم بسته‌های حمایتی و معیشتی به خانواده های تحت پوشش داده شود؟ اظهار کرد: برنامه‌های آیت الله رییسی که به صورت قطعی هم اعلام کردند، این است که اولویت اول ما بحث واکسن بود که تا ۱۰۰ میلیون دوز وارد کشور شد و ما اکنون نگرانی واکسن نداریم. اولویت بعدی‌شان تنظیم بازار بود که سفره‌های افراد نیازمند (بخشی تحت پوشش کمیته امداد و بخشی بهزیستی است) به طور کلی طبقاتی که در مسئله کرونا و مسائل تعطیلی بسیاری از مشاغل شغل خود را از دست دادند، جزو افرادی هستند که باید به آنها کمک شود.
بختیاری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برای بودجه ۱۴۰۱ کار را شروع کردند و دستورالعملی هم که با امضای آیت الله رییسی به همه دستگاه‌ها ابلاغ شد و به صورت ویژه بحث محرومان مورد تاکید قرار گرفته است.
منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها