تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اکتبر 2021 - 1:19
کد خبر : 34589

با بهبود شرایط اقتصادی، مردم معترض حامی دولت رییسی می شوند

با بهبود شرایط اقتصادی، مردم معترض حامی دولت رییسی می شوند

این فعال سیاسی با بیان اینکه نه مسایل سیاسی بلکه مسایل اقتصادی و معیشتی انگیزه اصلی عدم مشارکت در انتخابات بود، تصریح کرد: بخش زیادی از دلخوری ها و گلایه ها مربوط به عملکرد دولت مستقر است که شعارها و وعده هایش محقق نشد و مردم مشاهده می کنند که وضعیت اقتصادی آنها آسیب دیده

با بهبود شرایط اقتصادی، مردم معترض حامی دولت رییسی می شوند

این فعال سیاسی با بیان اینکه نه مسایل سیاسی بلکه مسایل اقتصادی و معیشتی انگیزه اصلی عدم مشارکت در انتخابات بود، تصریح کرد: بخش زیادی از دلخوری ها و گلایه ها مربوط به عملکرد دولت مستقر است که شعارها و وعده هایش محقق نشد و مردم مشاهده می کنند که وضعیت اقتصادی آنها آسیب دیده است. البته مردم درک می کنند که تحریم ها مسبب اصلی مشکلات آنها نیست. البته تحریم به سهم خود اثر دارد اما بیشتر مشکلات ناشی از عملکرد و سیاست های اشتباه دولت روحانی است

محمدحسین شفیعی ها در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه بدیهی است که رقابت های انتخاباتی مربوط به دوره انتخابات است، اظهار کرد: اگر قرار باشد که رقابت ها ادامه دار باشد، طرح های رییس جمهور منتخب برای خدمت به مردم عقیم می ماند بنابراین همه بعد انتخابات باید دست به دست هم دهند تا برنامه های دولت جدید اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه عده ای از مردم در هر دوره ای از انتخابات شرکت نمی کنند یا به منتخب مردم رای مخالف می دهند، افزود: در این دوره هم عده ای در انتخابات شرکت نکردند اما شرکت نکردن مردم نباید موجب بی اعتمادی به آنها یا عدم توجه به حقوق اجتماعی آنها شود.

این فعال سیاسی با بیان اینکه نه مسایل سیاسی بلکه مسایل اقتصادی و معیشتی انگیزه اصلی عدم مشارکت در انتخابات بود، تصریح کرد: بخش زیادی از دلخوری ها و گلایه ها مربوط به عملکرد دولت مستقر است که شعارها و وعده هایش محقق نشد و مردم مشاهده می کنند که وضعیت اقتصادی آنها آسیب دیده است. البته مردم درک می کنند که تحریم ها مسبب اصلی مشکلات آنها نیست. البته تحریم به سهم خود اثر دارد اما بیشتر مشکلات ناشی از عملکرد و سیاست های اشتباه دولت روحانی است.

شفیعی ها با اشاره به ضرورت توجه به خواسته های مردمی که در انتخابات شرکت نکردند، گفت: با شروع کار دولت آقای رییسی و عزم و اراده وی و همچنین درک درستی که از شرایط نامساعد مردمی که اعتراض دارند، مشکلات به تدریج و با برنامه ریزی درست در چند ماه آینده کاهش می یابد و نگاه این بخش از جامعه اصلاح می شود و آنها هم هوادار دولت می شوند و به حمایت و کمک دولت رییسی می آیند.

وی در پایان گفت: مطالبات این مردم قابل احترام است. آنها دنبال خواسته های معیشتی خود هستند و راه اعتراض را در شرکت نکردن در انتخابات تشخیص داده اند اما مطمئن هستم با بهبود شرایط اقتصادی در ماه های آینده ، آنها به کمک دولت می آیند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها