تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اکتبر 2021 - 19:36
کد خبر : 18694

با تداوم همکاری صنایع و مدیریت مصرف ادارات و بخش کشاورزی، مشترکان خانگی مشکل نخواهند داشت

با تداوم همکاری صنایع و مدیریت مصرف ادارات و بخش کشاورزی، مشترکان خانگی مشکل نخواهند داشت

ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان کرمان گفت:در صورتی که همکاری صنایع برای میریت پیک مصرف برق در استان ادامه یابد و مدیریت مصرف در بخش کشاورزی و ادارات بیشتر بشود، انتظار داریم در بخش خانگی به مشکل نخوریم. “محمدرضا حبیبی” ظهر امروز 10 خردادماه در جلسه مدیریت برق در کرمان اظهار کرد: از ابتدای

با تداوم همکاری صنایع و مدیریت مصرف ادارات و بخش کشاورزی، مشترکان خانگی مشکل نخواهند داشت

ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان کرمان گفت:در صورتی که همکاری صنایع برای میریت پیک مصرف برق در استان ادامه یابد و مدیریت مصرف در بخش کشاورزی و ادارات بیشتر بشود، انتظار داریم در بخش خانگی به مشکل نخوریم.

“محمدرضا حبیبی” ظهر امروز 10 خردادماه در جلسه مدیریت برق در کرمان اظهار کرد: از ابتدای خردادماه جاری که تراز منفی تولید و مصرف پیش آمد، به دلیل اینکه صنعت برق ذخیره ندارد و هرچه تولید شود در لحظه مصرف می شود، با مشکلاتی مواجه شدیم.

وی با اشاره به اینکه برق منطقه ای متولی 23 صنعت بزرگ استان است و متولی مشترکان خانگی و کشاورزی شرکت های توزیع برق شمال و جنوب هستند، افزود: در روزهای اخیر صنایع پای کار آمده و کمک کردند و روزانه یکی از صنایع در ساعت پیک مصرف از مدار خارج می شود و به بار شبکه کمک می کند و امیدواریم این همکاری ادامه یابد.

حبیبی با اشاره به اینکه از اواسط هفته قبل در استان کرمان در بخش خانگی خاموشی نداشتیم، تصریح کرد: شرکت های توزیع نیز اقداماتی برای مدیریت مصرف برق انجام داده اند و نیروگاهای های استان کرمان در بخش تولید هماهنگ و تمام واحدهای در دست تعمیر نیز به مدار آمده و ظرفیت نیروگاه ها کامل است.

وی بیان کرد: نیروگاه های کوچک و خورشیدی نیز در مدار قرار دارند و یک نیروگاه هشت مگاواتی در کوهبنان است و مشکلاتش حل شده که امیدواریم تا پایان هفته برای نخستین بار در مدار قرار بگیرد.

مدیرعامل برق منطقه ای استان کرمان گفت: در صورتی که همکاری صنایع ادامه یابد و مدیریت مصرف در بخش کشاورزی و ادارات بیشتر بشود، انتظار داریم در بخش خانگی به مشکل نخوریم.

وی به اشاره به اینکه مسئله نگران کننده، رمزارزهاست، تصریح کرد: رمزارزهای قانونی و مزرعه رفسنجان از مدار خراج شده و مصرف ندارند و در برخورد با مراکز غیرمجاز نیز اقدام می شود. ضمن اینکه تا پایان شهریورماه فعالیت رمزارزها ممنوع است.

حبیبی بیان کرد: سهمیه پیک مصرف استان کرمان 2465 مگاوات است که 650 مگاوات در صنایع بزرگ و بقیه در شرکت های توزیع مصرف می شود.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها