تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 2 دسامبر 2021 - 21:37
کد خبر : 137907

برای «رونق تولید» نباید به بّنرزنی اکتفا کنیم

برای «رونق تولید» نباید به بّنرزنی اکتفا کنیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه همت‌مان را برای کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل به کار گرفته‌ایم، گفت: به همت سبزپوشان ناجا برای تأمین نظم و امنیت، هیچ گونه مشکل امنیتی در این مناطق گزارش نشده است. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در نشست عمومی فرماندهان، رؤسا و مدیران ارشد حوزه

برای «رونق تولید» نباید  به بّنرزنی اکتفا کنیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه همه همت‌مان را برای کمک رسانی به مردم آسیب دیده از سیل به کار گرفته‌ایم، گفت: به همت سبزپوشان ناجا برای تأمین نظم و امنیت، هیچ گونه مشکل امنیتی در این مناطق گزارش نشده است.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در نشست عمومی فرماندهان، رؤسا و مدیران ارشد حوزه مرکزی ناجا با اشاره به کارنامه عملکردی نیروهای پلیس در سال گذشته اظهارکرد: از تلاش‌ها و مجاهدت‌های آحاد فرماندهان، افسران، درجه داران، کارکنان نیروی انتظامی و سربازان وظیفه تشکر می‌کنم، به لطف و عنایات الهی، هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و همت و تلاش کارکنان، توانستیم به موفقیت‌های خوبی دست یابیم و قطعاً این موفقیت‌ها محصول هماهنگی و همدلی بین نیروهای پلیس است.

وی با بیان اینکه برای پیشبرد امور و پیشرفت در برنامه‌ها همواره از نظرات، پیشنهادات و انتقادات آحاد کارکنان و مردم استقبال می‌کنیم، گفت: معتقدم که بهره مندی از نقطه نظرات همگانی می‌تواند باعث ظهور و بروز ایده‌های خلاقانه و عملیاتی شود، بنابراین در همین جا اعلام می‌کنم پذیرای نظرات و پیشنهادات راهگشای کارکنان برای پیشبرد بهتر اهداف مأموریتی و سازمانی هستم.

اشتری تأکید کرد: ولایت مداری، روحیه جهادی و انقلابی و مردم داری از عوامل و مؤلفه‌های اساسی در موفقیت‌های نیروی انتظامی هستند و همواره باید با توسل بر این مؤلفه‌ها به دنبال ارتقا دستاوردهای سازمانی و رضایت مندی مردمی باشیم چرا که رضایتمندی مردم نیز بالاترین سرمایه برای پلیس است.

وی با اشاره به افکارسنجی و نظرسنجی‌های صورت گرفته توسط نهادهای برون سازمانی بیان کرد: خوشبختانه شاهد افزایش رضایت مردمی از عملکرد پلیس هستیم و این مهم را قدر می‌دانیم. نیروی انتظامی چهار دهه شکوهمند را پشت سر گذاشته و قطعاً برنامه‌های آینده را نیز با آمادگی کامل پیش خواهیم برد.

فرمانده نیروی انتظامی با مروری بر کارنامه عملکرد پلیس در سال ۹۷ ادامه داد: برآیند اقدام و عملکرد نیروی انتظامی، رضایت مندی فرماندهی معزز کل قوا (مدظله العالی)، مراجع عظام تقلید، مسئولان، خانواده معزز شهدا و مردم را در پی داشته که این ابراز و اظهار رضایت مندی را بالاترین سرمایه و برکت می‌دانیم و برای ارتقا آن نیز تلاشمان را مضاعف می‌کنیم.

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار سال؛ “رونق تولید” خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر به صورت ویژه موضوعات اقتصادی را در شعار سال مورد توجه و اشاره قرار داده اند و همه ما باید بدانیم تحقق تدابیر و منویات ایشان راهگشای مسیر موفقیت کشور است و باید همه تلاشمان را برای تحقق تأکیدات و انتظاارت معظم له به کار بگیریم.

وی با تأکید بر اینکه امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه توجه به رونق کسب و کار، تولید و معیشت مردم است، اظهار کرد: انصافاً مردمان بسیار خوبی داریم و این مردم همواره پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب به اثبات رسانیده اند به طوری که در ۲۲ بهمن سال ۹۷ به رغم وجود برخی مشکلات اقتصادی، شاهد خلق حماسه و راهپیمایی تماشایی توسط مردم بودیم، باید قدردان چنین مردمی باشیم.

فرمانده ناچا با اشاره به نقش محوری نیروی انتظامی در تحقق شعار سال گفت: برای تحقق شعار سال و رونق تولید و کسب و کار نباید صرفاً به بنرزنی، تابلونویسی و یا در حد شعار، اکتفا کنیم بلکه باید با همه ظرفیت به میدان رونق تولید کشور بیاییم.

اشتری با اشاره به راه اندازی “پلیس امنیت اقتصادی” خاطر نشان کرد: شناسایی و دستگیری مخلان اقتصادی همواره یکی از راهبردهای اساسی نیروی انتظامی بوده و همه شاهد بودند که همزمان با نوسانات اقتصادی به ویژه در حوزه سکه و ارز، به همت سبزپوشان ناجا مفسدان اقتصادی شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. از طرفی نیروی انتظامی برای حمایت از تولید ملی با همه توان و ظرفیت به میدان مبارزه با قاچاق کالا و ارز آمد و این روند به جد ادامه دارد.

فرمانده ناجا ادامه داد: با راه اندازی “پلیس امنیت اقتصادی” قطعاً با جدیت بیشتری با هر گونه ناامنی در حوزه اقتصادی بر خورد می‌کنیم و اجازه جولان به مفسدان اقتصادی و سودجویان و قانون شکنان را نخواهیم داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وقوع سیل در چند استان کشور ادامه داد: نیروهای مسلح از همان دقایق اولیه برای کمک و امدادرسانی به مردم آسیب دیده به میدان آمدند و پس از دستور فرماندهی معزز کل قوا مبنی بر گسیل امکانات، نیروهای مسلح با توان و ظرفیت حداکثری به امدادرسانی سیل زدگان شتافتند در این میان نیز نیروی انتظامی از دقایق اولیه و حتی پیشتر از وقوع سیل، با اطلاع رسانی و هشداردهی درباره حادثه، وارد عمل شد.

وی افزود: نیروی انتظامی از دقایق اولیه پس از وقوع سیل علاوه بر تأمین امنیت مناطق آسیب دیده، به جد به امدادرسانی و کمک رسانی به افراد آسیب دیده پرداخت، به طوری که در بازدید میدانی که از مناطق اسیب دیده از سیل داشتم شاهد اظهار رضایت مردم از عملکرد نیروهای پلیس بودم.

اشتری یادآور شد: با عملکرد سبزپوشان نیروی انتظامی هیچ گونه مشکل امنیتی در این مناطق گزارش نشده و باید بگویم روند اطلاع رسانی و هشدار دهی پلیس همزمان با وقوع سیل در کنار سایر اقدامات صورت گرفته، بسیار مطلوب بوده و قطعاً تا بازگشت شرایط به حالت عادی در کنار مردم آسیب دیده از سیل خواهیم بود.

فرمانده ناجا با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط نیروی انتظامی برای تأمین امنیت در مناطق سیل زده گفت: یگان ویژه ناجا با به کارگیری ظرفیت حداکثری برای تسریع در روند امدادرسانی پای کار آمد و همگان شاهد بودند که برای کمک به مردم آسیب دیده از سیل همه همت و توانمان را به کار گرفته ایم.

وی اضافه کرد: از ۲۵ اسفند ماه سال ۹۷ قرارگاه نوروزی پلیس فعال شد و تا ۱۷ فروردین ماه سال جاری نیز ادامه داشت، سیل زمانی حادث شد که نیروهای پلیس در جای جای کشور در آماده باش کامل بودند و علاوه بر انجام وظایف در سایر نقاط کشور، با همه توان برای کمک به آسیب دیدگان نیز پای کار آمدند.

اشتری یادآور شد: نیروهای پلیس در طول این ایام توانستند امنیت کاروان‌های راهیان نور را نیز به خوبی تأمین کنند و این فرصت خدمتگزاری به مردم را توفیق می‌دانیم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به بیانیه “گام دوم انقلاب” عنوان کرد: این بیانیه ارزشمند و محورهای اساسی آن سرلوحه کار پلیس می‌باشد و قطعاً برای سال جاری مأموریت هایمان بر مبنای تعیین اولویت‌ها پیش خواهیم برد.

وی یادآور شد: یکی از اولویت‌های سال جاری در نیروی انتظامی، بهبود وضعیت معیشتی کارکنان است و قطعاً اقداماتی که سال گذشته برای تحقق این موضوع آغاز و عملیاتی کردیم را به جد ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها