تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 دسامبر 2021 - 17:37
کد خبر : 153765

بررسی مدل توسعه خراسان رضوی در جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی

بررسی مدل توسعه خراسان رضوی در جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اقتصادی برای تسهیل در فرآیند اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی می‌تواند در دو بخش قانون‌گذاری و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها کمک کند و درخواست داریم که انتظارات و پیشنهادات در این زمینه به صورت مکتوب در اختیار اعضای کمیسیون قرار گیرد. به گزارش ایسنا-‌منطقه

بررسی مدل توسعه خراسان رضوی در جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اقتصادی برای تسهیل در فرآیند اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی می‌تواند در دو بخش قانون‌گذاری و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها کمک کند و درخواست داریم که انتظارات و پیشنهادات در این زمینه به صورت مکتوب در اختیار اعضای کمیسیون قرار گیرد.
به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدرضا پورابراهیمی در دیدار اعضای کمیسیون اقتصادی و رئیس کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با استاندار خراسان رضوی در هتل رفاه مشهد، اظهار کرد: مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی که در خراسان رضوی اجرایی شده، می‌تواند سرآغاز تحولات خوب اقتصادی باشد و کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در حد اختیارات حمایت خواهد کرد.
وی با بیان اینکه راه‌اندازی نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی اقدامی قابل تقدیر است، عنوان کرد: تعریف یک ساختار اقتصادی مبتنی بر ظرفیت‌های مردمی و با سیاست‌گذاری دستگاه‌های اجرایی در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اتفاقات مثبتی را رقم خواهد زد.
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کمیسیون اقتصادی برای تسهیل در فرآیند اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی می‌تواند در دو بخش قانون‌گذاری و نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها کمک کند و درخواست داریم که انتظارات و پیشنهادات در این زمینه به صورت مکتوب در اختیار اعضای کمیسیون قرار گیرد.
پورابراهیمی ادامه داد: هفته آینده دستور کار جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به بررسی مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی اختصاص می‌یابد و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات پیش روی دستگاه‌ها اتخاذ خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه رویکرد توسعه‌گرا و اقتصادی علیرضا رزم‌حسینی قابل تقدیر است، تصریح کرد: این کار شما می‌تواند اتفاقات مثبتی را برای دیگر استان‌ها نیز رقم بزند و امیدواریم تجربه موفق آن در سراسر کشور اجرایی شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها