تاسیس مرکز بزرگ بین المللی مبتنی بر فرهنگ در کرمان محور کار شهرداری باشد

 استاندار کرمان اظهار کرد: کرمان مورد توجه جهانیان است و خیلی ها در دنیا مشتاقند که زادگاه سردار سلیمانی را ببینند که این فرد در کجا پرورش یافته است لذا در کرمان علاوه بر توجه به خدمات شهری و مبلمان شهری باید در راستای تاسیس مرکز بزرگ بین المللی و جهانی مبتنی بر فرهنگ گام برداریم و این موضوع محور کار شهردار کرمان باشد.

“علی زینی وند” صبح امروز هشتم آبان ماه در آئین تکریم و معارفه شهردار کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهید سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: از تلاش های شورای شهر، شهردار و همه تیم های مدیریتی قبلی کرمان که منشاء اثراتی شدند، قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: امیدواریم شورای شهر جدید منشاء اثراتی در شان شهر کرمان باشند و در پایان کارنامه درخشانی از خود به جای بگذارند ضمن آنکه طراز خدمات شهردار کرمان نیز در شان و بزرگی این شهر تاریخی و فرهنگی باشد.

استاندار، کرمانی ها را میراث دار تمدن تاریخی فرهنگی در این سرزمین کهن دانست و بیان کرد: شهر کرمان باید نماد تمدن باشد و در طراز پایتخت مقاومت توسعه یابد اما کرمان کنونی با کرمانی که در تصور جهانیان است، بسیار متفاوت است که باید مسئولین، کرمان را زیبا بسازند.

وی اظهار کرد: کرمان مورد توجه جهانیان است و خیلی ها در دنیا مشتاقند که زادگاه سردار سلیمانی را ببینند که این فرد در کجا پرورش یافته است لذا در کرمان علاوه بر توجه به خدمات شهری و مبلمان شهری باید در راستای تاسیس مرکز بزرگ بین المللی و جهانی مبتنی بر فرهنگ گام برداریم و این موضوع محور شهردار کرمان باشد.

زینی وند تاکید کرد: کرمان باید یک شهر آرام برای همه ساکنین آن باشد و به طبع آن ایران نیز باید این چنین باشد، شاید به همین دلیل مقام معظم رهبری دستور تدوین سیاست های کلی هویت بر سه مولفه ایرانی، اسلامی و انقلابی دادند.

وی بر لزوم داشتن شهری زیبا تاکید کرد و افزود: طرح عظیم فاضلاب شهری کرمان یک کار بزرگی است و پس از تصفیه آن مورد استفاده صنایع قرار می گیرد اما هرجای شهر که این پروژه را اجرا می کنید بلافاصله آسفالت آن را انجام دهید.

استاندار کرمان در پایان خاطرنشان کرد: استانداری آمادگی همکاری لازم را با شهرداری خواهد داشت.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید