تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اکتبر 2021 - 23:19
کد خبر : 26205

تاظهر امروز توزیع بنزین دولتی برقرار می‌شود

تاظهر امروز توزیع بنزین دولتی برقرار می‌شود

 مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۲۰ جایگاه سوخت استان با توزیع بنزین ۳۰۰۰ تومانی وارد مدار هستند، گفت: از امروز صبح یک به یک جایگاه های استان را به سامانه هوشمند سوخت متصل می کنیم تا مردم بتوانند از سهم بنزین کارت خود استفاده کنند. حسین

تاظهر امروز توزیع بنزین دولتی برقرار می‌شود

 مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۲۰ جایگاه سوخت استان با توزیع بنزین ۳۰۰۰ تومانی وارد مدار هستند، گفت: از امروز صبح یک به یک جایگاه های استان را به سامانه هوشمند سوخت متصل می کنیم تا مردم بتوانند از سهم بنزین کارت خود استفاده کنند.

حسین صادقیان در گفت و ‌گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت جایگاه های بنزین استان اصفهان، اظهار کرد: در حال حاضر از ۳۴۰ جایگاه  سوخت استان اصفهان، نزدیک ۲۲۰ جایگاه فعال است.

وی افزود: تلمبه جایگاه های سوخت اصفهان با برندهای مختلف است و بعد از اتفاق روز گذشته به مرور جایگاه های سوخت وارد مدار شدند، البته طبیعی است که مردم در دریافت بنزین دچار نگرانی هستند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان تاکید کرد: اصفهان از لحاظ تامین و انتقال بنزین هیچ مشکل و کمبودی ندارد و مردم نباید هیچ نگرانی و استرسی داشته باشند و جایگاه های بنزین به مرور از امروز به شرایط عادی خود برمی گردد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بنزین براساس نرخ ۳۰۰۰ تومان توزیع می شود، افزود: نفت گاز (گازوئیل) نیز بر اساس نرخ ۳۰۰ تومان است.

صادقیان تصریح کرد: از امروز صبح یک به یک جایگاه های استان را به سامانه هوشمند سوخت متصل می کنیم تا مردم بتوانند از سهم بنزین کارت خود استفاده کنند.

وی افزود: از ساعت هشت صبح امروز چهارشنبه یک به یک جایگاه‌های مرکز شهر به سمت عقب به سامانه متصل می شوند.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان در خصوص وارد مدار شدن بقیه جایگاه های سوخت استان، توضیح داد: با توجه به اینکه این جایگاه ها برندهای خاصی هستند، مدیران مسئول آن باید کدهای خود را وارد کنند و به مرور تا ظهر امروز تمام جایگاه های سوخت استان وارد مدار می شود.

وی درباره نگرانی مردم از گرانی بنزین، تاکید کرد: قرار نیست بنزین گران شود و دولت نیتی برای افزایش قیمت بنزین ندارد.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها