تاریخ انتشار : شنبه 21 آگوست 2021 - 22:03
کد خبر : 5844

تصویب اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی

تصویب اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی

در سیصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اکثریت آراء اعضای شورای شهر تهران، ماده واحده لایحه اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی به تصویب رسید.  در سیصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران بررسی ماده واحده لایحه شهرداری مبنی بر اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع

تصویب اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی

در سیصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران با اکثریت آراء اعضای شورای شهر تهران، ماده واحده لایحه اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی به تصویب رسید.

 در سیصد و سیزدهمین جلسه شورای شهر تهران بررسی ماده واحده لایحه شهرداری مبنی بر اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی در دستور کار اعضای شورا قرار داشت که در همین راستا سید محمود میرلوحی در تشریح گزارش کمیسیون گفت: از گذشته نیز مرسوم بوده است که برای ثبت خانوارهای مهاجرین مبالغی دریافت می‌شده است که لایحه آن را شهرداری ارسال و ماده واحده آن بدون تغییر به تایید کمیسیون رسید.

وی ادامه داد: برمبنای آن بهای خدمات برای هر خانوار یک و دو نفره ۲۵۰ هزار تومان است. خانوار سه نفره ۳۵۰ هزار تومان و ۴ نفره ۴۵۰ هزار تومان است که به صورت سالانه و هنگام صدور و تمدید کارت اقامت سالانه دریافت می شود و به ردیف درآمدی به عنوان درآمد عمومی واریز می‌شود.

وی افزود: شهرداری مجاز است ۴۰ درصد از این مبلغ را برای خود مهاجرین از طریق اداره کل امور اتباع و مهاجرین استان تهران اختصاص دهد و ۶۰ درصد از آن متلعق به شهرداری است.

به گزارش ایسنا، نهایتا با اکثریت آراء اعضای شورای شهر تهران ماده واحده این لایحه به تصویب رسید.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها