تعطیلی پمپ بنزین‌های فارس کذب است

ایسنا/فارس مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی فارس هر گونه تعطیلی جایگاه‌های توزیع فرآورده‌های نفتی در استان را رد کرد و از مردم خواست به شایعات بی اساس و کذب در فضای مجازی توجه نکنند.

امیر بنی کریمی جمعه ۸ فروردین با اعلام مطلب فوق به خبرنگاران گفت: فعالیت جایگاه‌های استان شبانه روزی بوده و شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی پمپ بنزین‌ها صحت ندارد.

او ادامه داد: عملیات توزیع سوخت در جایگاه‌ها مطابق معمول و به‌صورت ۲۴ ساعت شبانه‌روز انجام می‌شود و به استناد مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ویروس هیچ‌گونه برنامه تعطیلی در روزهای آینده نخواهد داشت.

بنی کریمی از هموطنان خواست بدون هیچ‌گونه نگرانی و در کمال آرامش و طبق روال معمول، در طول مدت شبانه‌روز و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به جایگاه‌های عرضه سوخت مراجعه و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

او مجددا تاکید کرد که تمام جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح استان در حال خدمت رسانی به همشهریان عزیز هستند.البته مراجعه غیر ضروری در این مقطع شیوع بیماری کرونا می‌تواند تهدیدی برای سلامتی هم شهریان و کارکنان مجاری عرضه باشد.

بنی کریمی عنوان کرد: انتظار می‌رود با درک شرایط و توجه به هشدارها و تاکید مسئولین و ستاد مدیریت بیماری کرونای استان و در خانه بمانند تا هر چه زودتر شاهد ریشه کن شدن این بیماری باشیم.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید