تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اکتبر 2021 - 23:02
کد خبر : 17523

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «برگزیت»، «پهلوان هرگز نمی میرد»، «شهر درون»، «انولا هولمز»، «عطر گل نرگس» و «گو گری (برادری)»، آثار جدیدی هستند که در هفته اول خرداد ماه روی آنتن شبکه های سیما می رود. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تختی»، «برگزیت»، «جزیره

تلویزیون آخر هفته چه فیلم هایی پخش می کند؟

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «برگزیت»، «پهلوان هرگز نمی میرد»، «شهر درون»، «انولا هولمز»، «عطر گل نرگس» و «گو گری (برادری)»، آثار جدیدی هستند که در هفته اول خرداد ماه روی آنتن شبکه های سیما می رود.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «تختی»، «برگزیت»، «جزیره گنج»، «لونه زنبور»، «کتاب جنگل»، «پهلوان هرگز نمی میرد»، «مسافر ری»، «شهر درون»، «جیب برها به بهشت نمی روند»، «بروکلین بی مادر»، «استیو جابز»، «ماجراجویی اژدهایی»، «راز میلتون»، «انولا هولمز»، «بازگشت به ویچ مانتین»، «روزی روزگاری در غرب»، «خاطره بازی»، «مسابقه نهایی»، «زندگی جاریست»، «خوب، بد، زشت»، «سرو زیر آب»، «لئون»، «سقوط امپراطوری رم»، «کلارا و بچه خرس»، «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند»، «قایق ساز»، «سی نابغه»، «هفت دلاور»، «شب واقعه»، «بازی تقلید»، «لئو سلطان جنگل»، «نیکو زنبوره ـ مسابقات عسلی»، «بیست و سه نفر»، «آماتور»، «راز سیاوش»، «بازی سیاست»، «تحفه ها»، «عطر گل نرگس»، «گو گری (برادری)» پنج‌شنبه و جمعه ۶ و ۷ خرداد ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

 

**** شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «تختی» به کارگردانی «بهرام توکلی»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم فراز و نشیب های زندگی جهان پهلوان تختی را از کسب مدال نقره در مسابقات کشتی ۱۹۵۱ هلسینکی تا زمان مرگ او روایت می کند.

ماهور الوند، حمیدرضا آذرنگ، فرهاد آئیش، بهنوش طباطبایی، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، معصومه قاسم پور، شیرین یزدان بخش و محسن تختی در فیلم سینمایی «تختی» به هنرنمایی پرداختند.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «برگزیت» به کارگردانی «توبی هاینس»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

**************************************************

**** شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «جزیره گنج» به کارگردانی «حمیدرضا لوافی»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۷:۴۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

تله فیلم «جزیره گنج» داستان گروهی از بچه‌ها است که برای اردو به آبادان می‌روند. آن‌ها برای یافتن جزیره گنج به دور از چشم مربی خود سوار بر لنج یکی از بچه‌های محلی می‌شوند و از یک جزیره سر در می‌آورند. آنها به سی سال قبل بازگشته‌اند و در میان رزمندگان و عراقی‌ها، خود را سرگردان می‌بینند که ..

علی سلیمانی، محمدامین همت آبادی، ابراهیم امیری و سورنا بایراملو در این فیلم بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی «برزو نیک نژاد»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت یک بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان افشار، هومن برق نورد و رعنا آزادی ور در فیلم سینمایی «لونه زنبور» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

انیمیشن سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی «تاپاس چاکراوارتی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۸:۱۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این انیمیشن درباره پسری به نام موگلی است که توسط گرگ ها پرورش داده می شود و می تواند با حیوانات صحبت کند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی جدید «پهلوان هرگز نمی میرد» به کارگردانی «مسعود رشیدی»، شنبه ۸ خرداد ماه ساعت ۳۵ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در ‌این‌ فیلم که دارای تم ورزشی‌ است؛ سعی شده مرام پهلوانی جهان ‌پهلوان تختی به ‌تصویر کشیده شود تا جوانان به ‌سمت و سوی کشتی و ورزش‌های زورخانه‌ای سوق داده شوند.

جعفر دهقان، سعید کریمی، مهدی فقیه، پریسا گلدوست، شیوا خسرومهر، کیانوش گرامی، اسدالله یکتا، منصور خاکی در فیلم تلویزیونی «پهلوان هرگز نمی میرد» بازی کرده اند.

**************************************************

**** شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «مسافر ری» به کارگردانی «داوود میرباقری»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم مربوط به قرن سوم هجری است که مقارن با خلافت عباسی (دهمین خلیفه) و امامت دهمین پیشوای شیعه امام هادی (ع) است.

داریوش ارجمند، ویشکا آسایش و جمشید هاشم پور در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «شهر درون» به کارگردانی «دن گیلروی»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم دنزل واشینگتن، کالین فارل و کارمن اجوگو بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «جیب برها به بهشت نمی روند» به کارگردانی «ابوالحسن داوودی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن  شبکه سه سیما می‌رود.

علیرضا خمسه، آتنه فقیه نصیری، زنده یاد حمیده خیرآبادی، غلامحسین لطفی، زنده یاد حسین محب اهری، محمود بهرامی و آتش تقی پور در فیلم سینمایی «جیب برها به بهشت نمی روند» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «بروکلین بی مادر» به کارگردانی «ادوارد نورتون»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

این فیلم داستان مردی به نام لیونل را روایت می‌کند که از سندرمی موسوم به توره رنج می‌برد و طی قتل یکی از صمیمی‌ترین دوستان و همکارانش، در تقابل با مافیای ساخت‌وساز بروکلین قرار می‌گیرد.

**************************************************

فیلم سینمایی «استیو جابز» به کارگردانی «دنی بویل»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

**************************************************

**** شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «ماجراجویی اژدهایی» به کارگردانی «الکس سباستین»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با بازی جاناتان کارلی، کی جی شروک و سارا تیلور آمده است: بدوی یر، حاکم اژدها ریزه یک سرزمین از چند اژدها ریزه تحت حاکمیتش از جمله تینکر، کای، بویل و گرت می خواهد پیش امریک پیر بروند و از او بخواهند دشمنی دیرینه اش را با بدوی یر کنار بگذارد و با وی صلح کند و در جشن سالانه آنها شرکت کند. اژدها ریزه ها با توجه به دشمنی دیرینه امریک پیر با منطقه تحت حاکمیت بدوی یر از این خواسته بدوی یر متعجب می شوند اما بدوی یر می گوید در خواب دیده که امریک از او تقاضای صلح داشته است اما …

**************************************************

فیلم سینمایی «راز میلتون» به کارگردانی «بارنت بین»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با بازی گراهام ابی، ویلیام اینسکات و الا بالنتین آمده است: میلتون پسر دوازده ساله ای است که با والدینش زندگی می کند. جین و بیل والدین میلتون مشکلات مالی دارند و مدام ذهنشان درگیر است و نمی توانند به مشکلات میلتون رسیدگی کافی نمایند. کارتر همکلاسی میلتون که همسایه آنها هم هست به میلتون زورگویی می کند و او را تهدید می نماید و کاری از دست میلتون بر نمی آید تا این که پدر بزرگ استوارت برای مدتی به آنجا می آید و با آرامشی که دارد به میلتون یاد می دهد که نگرانی هایش را برای آینده کنار بگذارد و گذشته ها را نیز رها کند و …

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «انولا هولمز» به کارگردانی «هاری برادبیر»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی میل بابی بران، هنری کاویل و سام کلافلین خواهیم دید: سال ۱۸۸۰ مادر انولا هولمز در جشن تولد ۱۶ سالگی او به طرز اسرارآمیزی ناپدید می‌شود، او به دنبال کمک گرفتن از دو برادر بزرگ‌ترش یعنی شرلوک هولمز کارآگاه مشهور و مایکرافت برای یافتن مادرش است، اما خیلی زود متوجه می‌شود که آن‌ها هیچ علاقه‌ای به حل این پرونده ندارند.

**************************************************

**** شبکه نمایش

فیلم سینمایی «بازگشت به ویچ مانتین» به کارگردانی «جان هاف»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت یک بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی بت دیویس، کریستوفر لی، کیم ریچاردز و ایک آیزنمن خواهید دید: تیا و برادرش تونی قدرت های خارق العاده ای دارند که می توانند با اجسام ارتباط برقرار کرده و یا حتی با ذهنشان آنها را تکان دهند.

**************************************************

فیلم سینمایی «روزی روزگاری در غرب» به کارگردانی «سرجو لئونه»، پنجشنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی چارلز برونسون، کلودیا کاردیناله، هنری فوندا و جیسون روباردز خواهیم دید: جیل مک بین که گذشته مشکوکی در نیواورلیانز داشته، وقتی نزد خانواده اش باز می‌گردد، متوجه می‌شود همه کشته شده‌اند. او به تنهایی در مزرعه خانوادگی می‌ماند و ….

**************************************************

فیلم تلویزیونی «خاطره بازی» به کارگردانی «مهدی مهرنیا و مهدی اکبریان پور»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم ماجرای مرد مُسنی است به نام نصرت خان، که همسرش فوت کرده و فرزندانش به خارج از کشور رفته اند و تنها یک دخترش با او زندگی می کند که این دختر هم دانشجو است و سرش خیلی شلوغ است، نصرت خان که فرد ثروتمندی هم هست در اثر این تنهایی به فضای مجازی روی می آورد و با زنی به نام گیتی وارد ارتباط پیامکی می شود، آنها رویای ازدواج در سر می پرورانند اما نصرت با دیدن چهره واقعی گیتی که تفاوت زیادی با عکس فضای مجازیش داشت، منصرف می شود و …

رضا فیاضی، مینا نوروزی، شهرزاد کیانی، رحمان احمدی، امیر رجبی و محمود محمدی در فیلم تلویزیونی «خاطره بازی» بازی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «مسابقه نهایی» به کارگردانی «لا فینال»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی رایان بِنسِتی، تیری لرمیت و امیلی کان آمده است: رولاند از بیماری آلزایمر رنج می‌برد و خانواده‌اش مراقبت‌های لازم را از او نمی‌کنند، به غیر از نوه‌اش که تمام سعی و تلاشش این است تا فینال بسکتبال را در پاریس بازی کند. اما والدینش آخر هفته را از او خواسته‌اند تا از پدربزرگش مراقبت کند و او مجبور است تا رولاند رو به سفرش ببرد و …

**************************************************

فیلم سینمایی «زندگی جاریست» به کارگردانی «آکی هیکو شیوتا»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کی کو کیتاگاوا، ریو نیشی کیدو، یوسوکه کامیجی و تاکومی سای تو خواهید دید: تسوکازا دختر جوانی است که در دوران نوجوانی بر اثر سانحه تصادف معلول شده است. تسو بعد از گذراندن دوران سخت بیماری، تصمیم می‌گیرد با مشکلات زندگی و محدودیت‌های معلولی مبارزه کند به همین دلیل به باشگاه می‌رود و ورزشکار می‌شود!

**************************************************

فیلم سینمایی «خوب، بد، زشت» به کارگردانی «سرجیو لئونه»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کلینت ایستوود، لی وان کلیف و ایلای والاک آمده است: خوب و زشت که هردو کلاهبردارند با هم کار می‌کنند و با شگرد خاصی به گول زدن کلانترهای مناطق مختلف و پول در آوردن از این راه می‌پردازند. بد آدمکشی حرفه ای است که به خاطر پول حاضر به انجام هر کاری است. این سه نفر در راه پیدا کردن گنجینه‌ای ۲۰۰ هزار دلاری در مقابل هم قرار می‌گیرند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی «محمدعلی باشه آهنگر»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: راز جهانبخش کرامت فاش می‌شود؟ این راز خواب چیستا، ماهرو، گودرز، بهرام، جهانگیر و سرگرد پوشیاس را آشفته خواهد کرد. جهانبخش برای اثبات بی گناهی‌اش و بازگشت آرامش سفر بلندی را آغاز می‌کند؛ سفری که پایانش زندگی بسیاری از آنها را تغییر می‌دهد.

بابک حمیدیان، مینا ساداتی، شهرام حقیقت دوست، رضا بهبودی، همایون ارشادی، مهتاب نصیرپور، هومن برق نورد، ستاره اسکندری، فرخ نعمتی و مسعود رایگان در «سرو زیر آب» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «لئون» به کارگردانی «لوک بسون»، پنج شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ژان رنو و ناتالی پورتمن خواهیم دید: استند فیلد که یک افسر مبارزه با مواد مخدر است خود یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر است که از امکانات پلیس در این خصوص استفاده می کند. استند والدین ماتیلدا و برادر ۴ ساله او را می کشد. ماتیلد از دست آنها نجات پیدا می کند و با شخصی به نام لئون آشنا می شود که …

**************************************************

فیلم سینمایی «سقوط امپراطوری رم» به کارگردانی «آنتونی مان»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی سوفیا لورن، استفن بوید، الک گینس، جیمز میسون، کریستوفر پلامر، مل فرر و عمر شریف خواهیم دید: پس از مرگ مارکوس اورلیوس آنتونیوس، فرزند خوانده اش لیویوس که نامزد اصلی حکومت به شمار می آید، تاج و تخت را به کومودوس پسر نامتعادل سزا می سپارد و با این کار باعث رنجش دختر امپراتور، لوسیلا می شود و …

**************************************************

فیلم سینمایی «کلارا و بچه خرس» به کارگردانی «توبیاس اینش»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک ترند» به کارگردانی «نرگس آبیار»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم درباره لیلا زنی جوان است که با شوهرش فرید و دخترشان حنانه در یک خانه مستاجری زندگی می کنند. صاحبخانه و خواهرش اتی و عزیز به او لطف زیادی دارند. لیلا باردار است و شوهرش فرید که مشغول تحصیل است کار درستی ندارد و زندگی به آنها سخت می گذرد. او برای مهمانی اش بشقاب های عزیز خانم را می گیرد که قرار است عزیز آنها را برای کادویی ببرد و یکی از آنها می شکند ولی لیلا به عزیز چیزی نمی گوید و به دروغ می گوید که مادرشوهرش آن را با خود برده و در این فاصله به بازار رفته تا بتواند یکی از آن گل را بخرد که …

در این فیلم گلاره عباسی، حسام بیگدلو، گیتی معینی، امیر غفارمنش و مهران رجبی هنرنمایی می کنند.

**************************************************

فیلم سینمایی «قایق ساز» به کارگردانی «آرنولد گراس من»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

خلاصه داستان فیلم با بازی کریستوفر لوید، جین کاس مارک و دیوید لاچر درباره پیرمردی که در دوران بازنشستگی از شغل ملوانی و ناخدایی است و همسرش را از دست داده برای خروج از تنهایی خود به دنبال آماده کردن قایق قدیمی خود است.

**************************************************

فیلم سینمایی «سی نابغه» به کارگردانی «ویکاس بال»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ریتیک روشن،  مرونال تاکور و آدیتیا سریواستاوا آمده است: آناند کومار پسری جوان در یک خانواده فقیر زندگی می کند، او نابغه ریاضی است. آناند از طرف دانشگاه کمبریج دعوت نامه دریافت می کند اما او برای رفتن هیچ پولی ندارد. تا این که رییس یک آموزشگاه گران قیمت او را دعوت به کار می کند. او به عنوان معلم و مشاور در آموزشگاه مشغول کار می شود تا پول سفر خود را به دست بیاورد.

**************************************************

فیلم سینمایی «هفت دلاور» به کارگردانی «جان استرجس»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی یول برینر، استیو مک‌کوئین، چارلز برانسون و ایلای والاک آمده است: مرد کارآزموده و سرد و گرم چشیده ‏ای به نام کریس، همراه با شش هفت‏ تیرکش ماهر دیگر وین، بریت، اورایلی، چیکو، هری لاک و لی برابر راهزنانی به سرکردگی کالورا، دفاع از جمعی از دهقانان مکزیکی را به عهده می‏ گیرند که …

**************************************************

فیلم سینمایی «شب واقعه» به کارگردانی «شهرام اسدی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

**************************************************

فیلم سینمایی «بازی تقلید» به کارگردانی «مورتن تیلدام»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی بندیکت کامبربچ درباره آلن تورینگ یکی از بزرگ ترین یا می توان گفت نابغه ترین دانشمندان بریتانیایی است که همزمان با جنگ جهانی دوم دعوت به کار می شود تا بتواند کد گذاری پیچیده نیروی های آلمانی به نام انیگما را رمزگشایی کند.

**************************************************

**** شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «لئو سلطان جنگل» به کارگردانی «یوشیو تاکیشی»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

**************************************************

انیمیشن سینمایی «نیکو زنبوره ـ مسابقات عسلی» به کارگردانی «نوئل کلاری و سرجیو دلفینو»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

**************************************************

**** شبکه امید

فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» به کارگردانی «مهدی جعفری»، چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان «بیست و سه نفر» مربوط به دوران دفاع مقدس و زمان آزادسازی خرمشهر است.

مجید پتکی، سعید آلبوعبادی، رضا نوری، عبدالحلیم تقلبی، مالک محمدآبادی، حسین پوریده و محمد رشنو در فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» ایفای نقش کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «آماتور» به کارگردانی «رایان کو»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مایکل رینی جونیور، جاش چارلز، برایان جی. وایت و شارون لیل خواهیم دید: یک نوجوان ستاره بسکتبال با پیروی از رویای خود با زندگی شخصی خود مبارزه می کند و پیروز می شود…

**************************************************

انیمیشن «راز سیاوش» به کارگردانی «محمد ربانی»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: بنتن برای نجات امریکا از دست اهریمن تلاش می کند ولی قدرت او نمی تواند چاره ساز باشد. سیاوش به کمک او می آید و با هم بر نیروهای تاریکی پیروز می شوند و …

**************************************************

**** شبکه افق

فیلم سینمایی «بازی سیاست» به کارگردانی «دوگ آیمن»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی نائومی واتس و شان پن؛ بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده که در طی آن یک زن که جاسوس سازمان سیا است مامور می شود تا از طریق همسر خود به اطلاعاتی راجع به خرید های تسلیحاتی عراق در مورد برنامه اتمی این کشور دست پیدا کند.

**************************************************

فیلم سینمایی «تحفه ها» به کارگردانی «ابراهیم وحیدزاده»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم درباره مرد فقیری به نام حشمت است که در زمان قحطی قند احتکار می کند و به چندین برابر قیمت می فروشد و سرمایه زیادی کسب می کند و در تهران به مقام بالایی می رسد. سرانجام او وقتی متوجه می شود پسرش وزیر امور خارجه شده از خوشحالی سکته می کند و …

زنده یاد مهدی فتحی، سعید پورصمیمی، حمید جبلی، زنده یاد جمشید مشایخی، پروانه معصومی، پروین دولتشاهی، فاطمه معتمدآریا، سیروس ابراهیم‌زاده و بهمن زرین‌پور در فیلم سینمایی «تحفه ها» ایفای نقش کرده‌اند.

**************************************************

**** شبکه شما

فیلم تلویزیونی جدید «عطر گل نرگس» به کارگردانی «امین کاشرفی»، پنج‌شنبه ۶ خرداد ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

امین کاشرفی، احسان محمدیان، صدیقه بقائی فرد و زهرا حیاتی در فیلم تلویزیونی «عطر گل نرگس» هنرنمایی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی جدید «گو گری (برادری)» به کارگردانی «علیرضا اوسیوند»، جمعه ۷ خرداد ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: آراز که درگیر ورشکستگی و مشکلات مالی برای مداوای همسرش است، پیامکی از طرف یک چوپان که مدعی است مقدار قابل توجهی زیرخاکی را اتفاقی پیدا کرده است دریافت می کند و پیامک را به بردین که دوست و همکلاسی قدیمی اش است، نشان می‌دهد تا باهم به سراغ چوپان بروند و عتیقه ها را از او خریداری کنند تا بتوانند از طریق فروش آنها سود سرشاری به دست بیاورند، غافل از اینکه بردین به نوعی زخم خورده چنین اتفاق مشابهی است و تلاش می کند به هر طریقی چوپان را بیابد که …

مرتضی رحیمی، قربان نجفی، داراب آقاسی زاده، کامران دهقان، علیرضا اوسیوند، فخری قائدی، مرجان علوی و اشرف شاه حسینی در فیلم تلویزیونی «گو گری (برادری)» بازی کرده‌اند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها