تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اکتبر 2021 - 20:43
کد خبر : 35720

جزئیات برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اعلام شد

جزئیات برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل برگزاری نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.  در این دستورالعمل که توسط دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی صادر شده،‌ آمده است: شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش‌آموزان و فناوران این

جزئیات برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اعلام شد

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل برگزاری نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

 در این دستورالعمل که توسط دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی صادر شده،‌ آمده است: شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش‌آموزان و فناوران این دانشگاه در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری «نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان» را همانند سال های گذشته به صورت یکپارچه و ملی برگزار می کند.

دکتر دهقانی فیروزآبادی در این دستورالعمل تأکید کرده است: با توجه به اهمیت موضوع، لازم است دبیرخانه هیأت امنای استان‌ها و واحدهای جامع مستقل، علوم و تحقیقات و نجف‌آباد با در نظر گرفتن نکات لازم در مورد اطلاع‌رسانی موضوع به اعضای هیأت علمی، دانشجویان، دانش‌آموختگان و علاقمندان اقدام و نسبت به معرفی برگزیدگان هر استان به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند. همچنین دبیرخانه استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی موظفند ضمن تشکیل ستادی به عنوان هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان (شامل رئیس واحد استان به عنوان رئیس ستاد استانی جشنواره، یک تا سه تن از معاونان پژوهش و فناوری یا معاونان علمی واحدها و یک تا سه تن از اعضای هیأت علمی صاحبنظر و برجسته در هریک از گروه‌های آموزشی)، نسبت به اطلاع‌رسانی، شناسایی و معرفی برترین تولیدات علمی و معرفی «برگزیده در هر بخش» همراه با سوابق و مستندات به دبیرخانه جشنواره اقدام کنند.

براساس این دستورالعمل، مهلت ارسال فهرست برگزیدگان هر استان و مدارک آنها به همراه فرم‌های داوری، مستندات، امتیازهای ایشان و صورتجلسه ستاد هماهنگی استانی جشنواره فرهیختگان حداکثر تا تاریخ ۱۵ دی ماه است. همچنین بازه زمانی بررسی مدارک و مستندات داوطلبان شرکت در جشنواره از فروردین ماه ۱۳۹۷ تا آذرماه ۱۴۰۰ است و برگزیدگان سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ جشنواره نمی‌توانند به عنوان برگزیده در همان بخش انتخاب و معرفی شوند. بدیهی است در سایر بخش‌ها امکان معرفی ایشان وجود دارد.

در این دستورالعمل تأکید شده است: در صورت انتشار کتاب با هر یک از ناشران بین‌المللی معتبر مانند Elsevier و Springer لازم است اصل کتاب به همراه فرم داوری برای دبیرخانه جشنواره فرستاده شود. دبیرخانه جشنواره صرفاً آثاری را در داوری نهایی منظور خواهد کرد که مستندات و پرونده آنها به صورت کامل براساس آیین‌نامه و دستورالعمل‌های جشنواره ارسال شده باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،‌ برای دسترسی به فایل پرسش‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، فرم های ارزیابی و سایر اطلاعات و اخبار مربوط به جشنواره، لازم است به سایت شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی به نشانی saha.iau.ir مراجعه شود.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها