تاریخ انتشار : جمعه 29 اکتبر 2021 - 20:59
کد خبر : 30417

جهش ایران در گرو جهش استان اصفهان است

جهش ایران در گرو جهش استان اصفهان است

ایسنا/اصفهان یک نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: اگر از جهش ایران صحبت می کنیم این جهش بدون جهش روستاها و شهرها ممکن نیست و هر روستا باید یک سلول جهش باشد و جهش ایران مشروط به جهش و پیشرفت استان اصفهان است. سعید جلیلی، عصر امروز (یکشنبه_ ۲۳ خرداد) در برنامه تلویزیونی که از شبکه استانی

جهش ایران در گرو جهش استان اصفهان است

ایسنا/اصفهان یک نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: اگر از جهش ایران صحبت می کنیم این جهش بدون جهش روستاها و شهرها ممکن نیست و هر روستا باید یک سلول جهش باشد و جهش ایران مشروط به جهش و پیشرفت استان اصفهان است.

سعید جلیلی، عصر امروز (یکشنبه_ ۲۳ خرداد) در برنامه تلویزیونی که از شبکه استانی اصفهان پخش شد، اظهار کرد: استان اصفهان، استان حماسه و سخت‌ کوشی و قناعت است و این یک فضیلت بزرگ برای این استان است. استان اصفهان همیشه نگاه به قله داشته است و نه تنها در دهه ۶۰ بلکه در دهه ۹۰ حججی ها را به کشور معرفی کرده است.

وی افزود: تک تک خیابان های استان اصفهان بوی شهادت می دهد. این مردم با این سابقه درخشان می توانند حماسه های دیگر را نیز در عرصه های مختلف بیافرینند. استان اصفهان دیار عالمان بزرگی همچون علامه مجلسی، سید باقر درچه‌ای و شیخ بهایی است.

به گزارش ایسنا، این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: مردم این شهر در عرصه های مختلف پیشگام بوده‌اند و رشد ۷ برابری صادرات نسبت به سال های قبل نشان از حضور این مردم در عرصه صنعت و جهاد علمی است.

جلیلی تصریح کرد: در آستانه یک انتخاب مهم قرار داریم در حالی که دو راه در پیش روی ماست؛ یک را این است که به روزمرگی های خود ادامه دهیم و راه دوم این است که در چهار سال آینده به پیشرفت های بزرگ نائل شویم.

این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: با مردم ۳۱ استان صحبت کرده ایم و چند بار به استان اصفهان آمده ام و نشست های مختلفی با شرکت های دانش بنیان و نخبگان این شهر داشتم و به این جمع بندی رسیدیم که کشور در چهار سال آینده می تواند جهش پیدا کند.

وی افزود: مردم اصفهان در صحنه های مختلف ثابت کرده اند که در عرصه های مختلف اقتصادی کشاورزی و صنعت پیشگام بوده اند و اگر صحبت از دولت سایه می کنیم در واقع این دولت یک گفتمان است که مردم در آن نقش ویژه دارند و به  کار دولت نظارت می کنند به طوری که اگر ظرفیتی مغفول ماند این ملت هستند که آن ظرفیت را به دولت نشان می دهند.

جلیلی ادامه داد: کارهای بزرگ با نمایش امکان پذیر نیست، بلکه نیاز به اراده، عزمی آهنین و کار جهادی دارد، مردم اصفهان باید چنین مردانی را انتخاب کنند. در اصفهان هنوز افرادی مانند شهید همت و شهید خرازی وجود دارند.

این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: اگر صحبت از جهش می کنیم این جهش کمک همه مردم را می طلبد. اگر از جهش ایران صحبت می کنیم این جهش بدون جهش روستاها و شهرها ممکن نیست و هر روستا باید یک سلول جهش باشد و جهش ایران مشروط به جهش و پیشرفت استان اصفهان است.

وی اظهار کرد: اگر می گوییم استان اصفهان یک ویترین توانمندی‌های ملت ایران است در عمل باید این ظرفیت ها را به منصه ظهور برسانیم. این استان نباید محلی برای خام فروشی باشد و در بررسی هایی که کرده ایم صنایع بزرگ اصفهان جای پیشرفت بیشتر را نیز دارند.

جلیلی خاطرنشان کرد: استان اصفهان رتبه اول در تولید پیاز و رتبه سوم را در تولید عسل دارد که این موفقیت ها با وجود کمبود آب ستودنی است. همان طور که اشاره شد چهار سال آینده می تواند سال های پرافتخار باشد و این مهم زمانی رخ می دهد که مردان بی ادعا سر کار بیایند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها