تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دسامبر 2021 - 17:43
کد خبر : 172822

حفاظت و پاسداشت حقوق مردم مهمترین وظیفه حراست است

حفاظت و پاسداشت حقوق مردم مهمترین وظیفه حراست است

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: نیروهای حراست از میان افراد خوش‌فکر، خوش‌نیت و پرتلاش انتخاب شوند. سید موسی خادمی با حضور در نشست مدیران و کارشناسان حراست دستگاه‌های اجرایی استان که دوم اسفندماه برگزار شد، بر پاسداشت حقوق مردم توسط این قشر تأکید کرد. وی تصریح کرد: واژه حراست این سؤال را در ذهن تداعی می‌کند که

حفاظت و پاسداشت حقوق مردم مهمترین وظیفه حراست است

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: نیروهای حراست از میان افراد خوش‌فکر، خوش‌نیت و پرتلاش انتخاب شوند.

سید موسی خادمی با حضور در نشست مدیران و کارشناسان حراست دستگاه‌های اجرایی استان که دوم اسفندماه برگزار شد، بر پاسداشت حقوق مردم توسط این قشر تأکید کرد.

وی تصریح کرد: واژه حراست این سؤال را در ذهن تداعی می‌کند که حفاظت از چه چیزی؟ که در این رابطه پاسخ و منظور، حفاظت از حقوق مردم است.

استاندار لرستان با بیان اینکه نیروهای حراست از میان افراد خوش‌فکر، خوش‌نیت و پرتلاش انتخاب شوند، افزود: حفاظت و پاسداشت از حقوق جمعی و فردی مردم وظیفه نیروی حراست است.

خادمی خاطرنشان کرد: هر انسان در جامعه حقوقی جمعی و فردی دارد که بخشی از آن در حیطه نظام اداری تعریف می‌شود و نیروهای حراست عهده‌دار حمایت از آن هستند.

وی بیان کرد: جلوگیری از تبعیض، جناح‌بندی و محروم شدن مردم از خدمات نظام وظیفه بسیار مهمی است که نیروهای حراست ملزم به رعایت آن هستند.

استاندار لرستان با اشاره به لزوم ارائه خدمات به مردم ادامه داد: خدمت به مردم زمینه ایجاد رضایتمندی از مجموعه نظام را در پی دارد و اینجاست که نیروهای حراست نقش پر رنگ خود را با انجام وظایف محوله ایفا می‌کنند.

خادمی با تأکید بر حمایت از نیروهای انسانی به‌عنوان بزرگ‌ترین سرمایه‌های یک سازمان، اظهار کرد: بسیار مهم است که نیروی حراست به دنبال شناسایی و رفع مشکلات کارکنان ادارات باشد و به این طریق از کرامت آن‌ها حمایت کند.

وی به انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: شناسایی نقایص، نقاط ضعف و گلوگاه‌های فساد از دیگر وظایفی است که در برهه زمانی حساس انتخابات بر عهده نیروهای حراست قرار دارد و باید با رفع این مشکلات، به برگزاری انتخابات سالم کمک کنند.

خادمی رعایت اصل بی‌طرفی و عدم دخالت نیروهای اداری در برگزاری انتخابات را موضوع مهمی تلقی کرد و یادآور شد: مدیران حراست دستگاه‌های اجرایی در فرصت باقیمانده تا انتخابات، جلسات هم‌اندیشی برای برگزاری یک انتخابات سالم را تشکیل دهند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها