تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 28 اکتبر 2021 - 22:15
کد خبر : 27827

داماد رفته شهرداری مشاوره بده!

داماد رفته شهرداری مشاوره بده!

فرزین پورمحبی چه خوشتان بیاید و چه نیاید بنده معتقدم شهردار راستی تهران، راستی راستی به چند دلیل به شرح زیر از پاکدست‌ترین مسئولان این چند دهه اخیر است. اولا، در مراسم معارفه‌اش حتی از یک نفر هم سیلی نخورد! دوما، اهل ریا نیست. او بدون هیچ تظاهری همان اول کار آب پاکی را به

داماد رفته شهرداری مشاوره بده!

فرزین پورمحبی

چه خوشتان بیاید و چه نیاید بنده معتقدم شهردار راستی تهران، راستی راستی به چند دلیل به شرح زیر از پاکدست‌ترین مسئولان این چند دهه اخیر است.
اولا، در مراسم معارفه‌اش حتی از یک نفر هم سیلی نخورد!
دوما، اهل ریا نیست. او بدون هیچ تظاهری همان اول کار آب پاکی را به دستان همه ریخت و نشان داد وعده‌های انتخاباتی با کارهای عملیاتی دو مقوله جدا از هم هستند. به عبارتی فرق است بین ادای مسئولیت با ادا و اطوار هنرپیشه‌های فیلم!
سوما، با کسی تعارف (که گریبانگیر بسیاری از ما ایرانیان است) ندارد. وی بدون اتلاف وقت و به‌جای شوآف‌هایی مانند: دراز کردن بی آر تی و افتتاح ایستگاه مترو، تنها با یک تاکسی دربست یکراست رفت بر سر چیزی که بالاخره  باید با کلی ادا اصول و تشریفات می‌رفت. بدون شک او را باید پدر صراحت و رک‌گویی ایران نامید!
چهارما، خانواده‌دوست است. او برای زمان‌هایی که از کانون گرم خانواده دور است تدبیری اتخاذ کرده تا در این پاییز سرد، گوشه‌ای از آن گرمای لذت‌بخش خانواده را – البته همراه با رایحه خوش خدمت مشاوره – در کنارش داشته باشد!
پنجما، بهترین پدرزن دنیاست. در زمانه‌ای که حتی فرزندان به نصایح پدرانشان هم توجه نمی‌کنند او در کمال تواضع به توصیه‌ها و مشاوره‌های دامادش گوش جان سپرده و به آن‌ها جامه عمل می‌پوشاند. شاید اهمیت این جوانگرایی زمانی بیش‌تر به چشم آید که بدانیم همه مشاوره‌های این داماد نظام، کاملا رایگان و بدون هیچ چشمداشتی بوده‌اند! با این اوصاف می‌توان گفت: شاداماد فوق صرفا به شهرداری آمده تا گل بگوید و از هر چمن گلی بچیند و برود!
ششما، در دورانی که مسئولین دلسوز، جگرگوشه‌های خود را به‌عنوان سفیران نظام به دل خطر فرستاده و در دهان استکبار جهانی فرو می‌کنند این شهردار محترم از تهدید فوق فرصتی ساخته و به جای خروج ارز و مغز از کشور سعی کرده برای ژن ‌خوبش کارآفرینی کند. (توضیح غیرضروری: اگر باجناق و داماد فامیل نشوند حداقل ژن‌ خوب محسوب می‌شوند! اگر می‌پرسید چگونه؟ بروید از دانشمندان رویان بپرسید!) بله بدون هیچ تردیدی می‌توان شهردارمان  را یک کارآفرین نمونه خصوصا در بین شهرداران پدرزن‌شده جهان نامید. از قدیم گفته‌اند: انتخاب پدر بااصل و نصب به‌عهده آدم نیست اما انتخاب پدرزن با اصل و نسب به‌دست خودمان است!
هفتما، او گربه را دم حجله کشت و تکلیفش را با مردم یکسره کرد و نشان داد با فهم و شعور آن‌ها چند چند است و در موردشان دقیقا چگونه فکر می کند!(راستی چرا مسئولین در مورد ما این‌گونه فکر می کنند؟!)
هشتما، او با لغو حکم داماد محترم رکورد سرعت در مشاوره‌گیری را با ثبت زمان ۳۶ ساعت و ۱۷ دقیقه شکست و بدین ترتیب افتخار دیگری را برای کشورمان کسب کرد! رکورد قبلی سرعت اخذ مشاوره مشترکا تعلق داشت به تایید یک ویروس‌یاب از راه دور و حیرت‍مند شدن جهان از نحوه مبارزه ما با کرونا!

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها