تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دسامبر 2021 - 15:44
کد خبر : 172426

دانشگاه باید بتواند جایگاه خودش را در پیشبرد اهداف جامعه تعریف کند

دانشگاه باید بتواند جایگاه خودش را در پیشبرد اهداف جامعه تعریف کند

ایسنا/همدان سرپرست دانشگاه بوعلی سینا گفت: دانشگاه باید بتواند جایگاه خودش را در پیشبرد و ارتقا اهداف جامعه تعریف کند و خیلی مناسب‌تر و دقیق‌تر برای ارتقاء و حل مشکلات جامعه، عمل کند. به گزارش ایسنا، حسین رضوان ۲۷ آذرماه در مراسم تکریم رئیس سابق و معارفه سرپرست جدید دانشگاه بوعلی‌سینا و مراسم گرامیداشت روز وحدت

دانشگاه باید بتواند جایگاه خودش را در پیشبرد اهداف جامعه تعریف کند

ایسنا/همدان سرپرست دانشگاه بوعلی سینا گفت: دانشگاه باید بتواند جایگاه خودش را در پیشبرد و ارتقا اهداف جامعه تعریف کند و خیلی مناسب‌تر و دقیق‌تر برای ارتقاء و حل مشکلات جامعه، عمل کند.

به گزارش ایسنا، حسین رضوان ۲۷ آذرماه در مراسم تکریم رئیس سابق و معارفه سرپرست جدید دانشگاه بوعلی‌سینا و مراسم گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه، اظهار کرد: برنامه‌ای حضور وزیر علوم ارائه دادم که امیدوارم بتوانیم به آن، جامه عمل بپوشانیم و شاه بیت آن برنامه این است که دانشگاه باید بتواند جایگاه خودش را در پیشبرد و ارتقا اهداف جامعه تعریف کند.

رضوان تصریح کرد: دانشگاه باید خیلی مناسب‌تر و دقیق‌تر در جهت ارتقاء جامعه و حل مشکلات جامعه باشد و دانشگاه بوعلی سینا باید نقش اصلی خودش را در این قسمت، ایفا کند.

وی با بیان اینکه جهت گیری آموزشی و پژوهشی باید در جهت حل مشکلات جامعه باشد، مطرح کرد: دانشگاه بوعلی سینا باید به دانشگاه اینترنشنال تبدیل شود و پذیرای گروه‌های مختلف خارجی باشد.

سرپرست دانشگاه بوعلی سینا، ادامه داد: بین‌المللی کردن دانشگاه، جزء اهداف ماست و امیدوارم این هدف محقق شود چون به ارتقاء سطح دانشگاه و معیشت آن، کمک خواهد کرد. هر دانشجوی خارجی که به ایران می‌آید سفیر انقلاب در کشور خودش خواهد شد.

رضوان با بیان اینکه همه افراد باید در دانشگاه احساس آرامش و نشاط داشته باشند، گفت: فضای دانشگاه باید طوری جهت گیری شود که احترام و اکرام اساتید بیشتر شود. امیدوارم خداوند به همه ما عنایت کند تا سرباز کوچکی در خدمت نظام اسلامی باشیم و بتوانیم عملکرد قابل دفاعی برای اهداف شهدا داشته باشیم.

منبع: ايسنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها