دستگیری سارقان قاپ‌زن با ۱۰ فقره سرقت در خرم‌آباد

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی خرم‌آباد از شناسایی و دستگیری سارقان قاپ زن به همراه اموال مسروقه و کشف ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عباس دولتشاهی ۱۴ اسفند ماه، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل و قاپ‌زنی در سطح شهر خرم‌آباد، بلافاصله ضمن تشکیل تیم‌های تخصصی مبارزه با سرقت مراتب به‌صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از چند شبانه روز تلاش، ماموران کلانتری ۱۳ این شهرستان  موفق به شناسایی دو سارق و مخفیگاه آنان شده که پس از هماهنگی قضائی طی یک عملیات ضربتی و منسجم به مخفیگاه آنان ورود و ضمن دستگیری هر دو نفر  مقدار شش کیلو گرم حشیش، چهار دستگاه گوشی تلفن همراه، سه تیغه قمه، دو جفت کفش مسروقه و یک دستگاه خودرو و غیره کشف شد.

دولتشاهی اضافه کرد: سارقان که هر دو به مواد مخدر اعتیاد دارند پس از انتقال به مقر انتظامی و انجام تحقیقات صورت‌گرفته به ۱۰ فقره انواع سرقت اعتراف و ۹ مال‌باخته شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی خرم‌آباد ضمن هشدار به سارقان تأکید کرد: با همکاری خوب مردم با پلیس و وجود عناصر مومن و خدوم انتظامی خواب را از چشمان سارقان و افراد مجرم خواهیم گرفت.

وی از مردم خواست که ضمن رعایت اصول ایمنی و نصب تجهیزات ایمنی و استفاده از قفل فرمان و پدال، هرگونه موارد مشکوک را بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید