دستگیری کلاهبردار فروشنده کالای خانگی و موبایل در کهگیلویه 

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری کلاهبردار فروشنده کالای خانگی و موبایل در این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ جهان دیماز در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه شخصی در سطح شهر دهدشت با معرفی خود به عنوان فروشنده کالای خانگی و گوشی موبایل با اخاذی و شگردهای خاص از افراد وجه نقد  و سفته دریافت می نمایند، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان کهگیلویه قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی مرجع قضایی و با انجام اقدامات پلیسی گسترده، متهم را که در مخفیگاه خود در حین انجام عملیات مجرمانه بود طی یک عملیات غافلگیرانه شناسایی و دستگیر کردند.
دیماز تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه بیان داشت با توجه به مشکلات خانوادگی و مالی جهت تامین هزینه زندگی، خود را فروشنده کالای خانگی و موبایل معرفی و با انجام مانورهای خاص، سوژه های خود را شناسایی و اقدام به کلاهبرداری و گرفتن وجه نقد و سفته از آنها میکردم.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۲ فقره  سفته  ۲۰۰ میلیون ریالی، مبلغ ۳۰ میلیون تومان وجه نقد و  ۱۲۰ عدد فرمهای عقد قرارداد تنظیم شده کشف و ضبط  کردند، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید