دوگانه سوز کردن حدود ۲۰۰۰ خودرو در اردبیل به صورت رایگان

ایسنا/اردبیل مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان اجرای طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، نزدیک به ۲ هزار خودرو دوگانه شدند و ۷۴۰ خودروی دیگر در صف تبدیل می باشند.

سید حجت مدنی با اعلام این خبر ادامه داد: تاکنون مالکان ۲ هزار و ۷۱۸ دستگاه خودرو در سامانه GCR.NIOPDC.IR برای تبدیل به دوگانه سوز در سطح منطقه ثبت کرده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۹۷۸ خودرو مشمول طرح شدند.

وی افزود: مالکان خودروهای پلاک سفید (اینترنتی و آژانس‌ها) با پیمایش بیش از هزار کیلومتر که استعلام آنها از طریق وزارت کشور از اتحادیه‌های مربوط اخذ شده و در اختیار وزارت نفت قرار می‌گیرد، می‌توانند پس از دریافت پیامک حاوی شمول طرح، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل تأکید کرد: با توجه به تداوم اجرای طرح تبدیل رایگان خودروهای عمومی، ضروری است مالکان خودرو هر چه سریع‌تر با ثبت نام در سامانه یاد شده تا زمان تبدیل شدن به دوگانه سوز از سهمیه اعتباری برخوردار شوند، در غیر این صورت از سهمیه اعتبار آنها کاسته شده و مانند خودروهای عادی از سهمیه سوخت برخوردار خواهند شد.

بازیابی رمز بیش از ۴۰۰۰ کارت هوشمند سوخت 

مدنی اظهار کرد: در سال گذشته رمز بیش از ۴ هزار کارت هوشمند سوخت در استان اردبیل بازیابی شد که بیشترین تعداد مربوط به ناحیه مرکزی با ۲ هزار و ۶۰۴ فقره و کمترین مربوط به ناحیه گرمی با ۱۱۸ کارت است.
وی ادامه داد: در راستای صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، همکاران منطقه در نواحی دوگانه در سال گذشته اقدام به بازیابی ۴ هزار و ۱۳۵ فقره کارت هوشمند سوخت کردند.

مدنی افزود: شهروندانی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کردند؛ می‌توانند به صورت حضوری با در دست داشتن مدارک هویتی (کارت ماشین، کارت ملی صاحب خودرو و کارت سوخت) به نواحی مربوطه مراجعه و نسبت به بازیابی رمز کارت هوشمند سوخت خود اقدام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از شهروندان خواست در صورت مفقودی و معیوب شدن کارت هوشمند سوخت، با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ به درخواست صدور المثنی اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید