تاریخ انتشار : یکشنبه 1 ژانویه 2023 - 16:20
کد خبر : 206638

راه اندازی شرکت تعاونی فراگیر یزدی ها تا بهمن ماه

راه اندازی شرکت تعاونی فراگیر یزدی ها تا بهمن ماه

  محمدرضا صادقی با بیان اینکه اقدامات زیادی در سطح جامعه برای انجام دادن وجود دارد که رشد اقتصادی مردم را رقم بزند اظهار داشت: متاسفانه توجه درستی به حضور و مشارکت مردم صورت نگرفته و مردم در فعالیت‌های اقتصادی که منجر به خلق ثروت و رفع فقر بشود حضور چندانی ندارند. وی با اشاره

راه اندازی شرکت تعاونی فراگیر یزدی ها تا بهمن ماه

  محمدرضا صادقی با بیان اینکه اقدامات زیادی در سطح جامعه برای انجام دادن وجود دارد که رشد اقتصادی مردم را رقم بزند اظهار داشت: متاسفانه توجه درستی به حضور و مشارکت مردم صورت نگرفته و مردم در فعالیت‌های اقتصادی که منجر به خلق ثروت و رفع فقر بشود حضور چندانی ندارند.

وی با اشاره به ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبری و نام گذاری‌های اقتصادی ۱۰ سال گذشته افزود: بند اول سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی بر تأمین شرایط و فعال‌سازی تمامی امکانات و منابع مالی و سرمایه‌های انسانی و علمی کشور تاکید دارد تا بر اساس آن توسعه کارآفرینی و به حداکثر رساندن مشارکت آحاد جامعه در فعالیت‌های اقتصادی را با تسهیل و تشویق همکاری‌های جمعی رقم بزند و بر ارتقای درآمد و نقش طبقات کم‌درآمد و متوسط جامعه در این مسیر تاکید شده است.

رئیس کمیته اقتصادی شانا با اشاره به اینکه یزد ظرفیت های مغفول بسیاری دارد که تاکنون مورد توجه قرار نگرفته و از سویی شرایط و جایگاه استان نیز ایجاب می‌کند که مردم بیش از گذشته در اقتصاد حضور داشته باشند عنوان کرد: هدف از راه اندازی این شرکت تعاونی فراگیر بهره‌وری از ظرفیت‌های استان و کمک به اقتصاد مردم است که بر این اساس مردم بتوانند به لحاظ مالی رشد داشته باشند و با هدایت سرمایه‌های خرد در سطح جامعه به سمت فعالیت های مولد اقتصادی بخشی از مسائل مالی زندگی خود را تامین کنند.

وی با تاکید بر اینکه با این رویکرد و نگاه به دنبال سهم دهی به مردم برای حضور فعالانه در عرصه اقتصاد و بر اساس چارچوب بندهای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی هستیم تصریح کرد: راه اندازی شرکت تعاونی فراگیر برای مردم یزد در چند فاز انجام خواهد شد که بر اساس برنامه ریزی‌ها تا دهه دهه فجر به مرحله راه اندازی برای پذیره نویسی سهام خواهیم رسید.

صادقی با بیان اینکه افق روشنی برای آینده یزد بر اساس ظرفیت های استان و منابع موجود می بینیم افزود: شرکت تعاونی فراگیر در چند زمینه به صورت تخصصی و با حضور نخبگان و متخصصان عرصه های مربوطه فعالیت خود را آغاز می کند و با تکیه بر اصل شایسته سالاری و تخصص در پیشبرد اهداف گام بر می دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کمیته اقتصادی شانا از کانون های متعددی در حوزه اقتصاد شکل گرفته که از دلسوزان و متخصصان در بخش های مرتبط با اقتصاد هستند گفت: احکام اعضای کمیته اقتصادی شانا و کانون های مربوطه صادر شده است که به زودی حکم اعضای کمیته ابلاغ خواهد شد تا برنامه ریزی انجام شده در این کمیته برای استان محقق شده و جامه عمل بپوشد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی کمیته اقتصادی شانا، صادقی با تاکید بر اینکه زمان به سرعت در حال گذر است و فرصت برای انجام کار از دست می رود عنوان کرد: سهم‌بری عادلانه برای مردم یزد در شرکت تعاونی فراگیر مورد توجه است که به تحقق آن بر اساس برنامه زمانبندی و فعالیت های اقتصادی امیدوار هستیم.

منبع: ايلنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها