تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اکتبر 2021 - 23:16
کد خبر : 26173

رییس جمهور منتخب باید فردی توانمند برای برون رفت از تنگناهای معیشتی مردم باشد

رییس جمهور منتخب باید فردی توانمند برای برون رفت از تنگناهای معیشتی مردم باشد

ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در حال حاضر مسئله‌ اصلی مردم و کشور ما، بیکاری جوان‌ها و معیشت طبقات ضعیف جامعه است که باید رییس جمهور منتخب تلاش کند تا کم کاری ها را جبران کند و همچنین برنامه جامعی برای پیشرفت اقتصاد مردم داشته باشد. بنابراین رییس جمهور باید فردی توانمند برای

رییس جمهور منتخب باید فردی توانمند برای برون رفت از تنگناهای معیشتی مردم باشد

ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در حال حاضر مسئله‌ اصلی مردم و کشور ما، بیکاری جوان‌ها و معیشت طبقات ضعیف جامعه است که باید رییس جمهور منتخب تلاش کند تا کم کاری ها را جبران کند و همچنین برنامه جامعی برای پیشرفت اقتصاد مردم داشته باشد. بنابراین رییس جمهور باید فردی توانمند برای برون رفت از تنگناهای سخت معیشتی مردم باشد.

“احمدعلی مقدم” در گفت و گو با ایسنا در رابطه با شاخص های رییس جمهور اصلح، اظهار کرد: انتخابات در نظام سیاسی جمهوری اسلامی حق مردم است و مهمترین و موثرترین مدیریت کشور ریاست جمهوری است لذا حکومت، مهمترین ودیعه الهی است که باید به اهل آن سپرده شود زیرا در قرآن کریم به مؤمنین توصیه شده که امانات الهی به اهل آن‌ها بازگردانده شود.

وی افزود: به فرموده امام خامنه ای”انتخابات در یک روز انجام می‌گیرد امّا اثر آن در چند سال باقی می‌ماند”. پس باید در این یک روز حساس و سرنوشت ساز با حضور و مشارکت بالا نامزدی اصلح و شایسته انتخاب شود.

مقدم تصریح کرد: یک رییس جمهور مطلوب باید دارای مدیریت و کفایت، با ایمان، عدالتخواه و ضدفساد، دارای عملکرد انقلابی و جهادی، معتقد به توانمندی‌های داخلی و امیدوار به جوانان باشد.

وی با تاکید بر فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه “میدان انتخابات میدان مسابقه‌ خدمت است”، تشریح کرد: یک رییس جمهور خوب باید در حوزه‌های مختلف به خودباوری و خوداتکایی ایمان داشته باشد و چشمش به دنبال ارتباط و مذاکره با اجانب و دشمنان نظام نباشد و در تلاش برای تعامل سازنده با جهان و خدمتگزار ملت باشد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان با تاکید بر هرچه باشکوه‌تر برگزارشدن انتخابات، عنوان کرد: در حال حاضر مسئله‌ اصلی مردم و کشور ما، بیکاری جوان‌ها و معیشت طبقات ضعیف جامعه است که باید رییس جمهور منتخب تلاش کند تا کم کاری ها و اشتباهات دولت گذشته را جبران کند و همچنین برنامه جامعی برای پیشرفت اقتصاد مردم داشته باشد. بنابراین رییس جمهور باید فردی توانمند برای برون رفت از تنگناهای سخت معیشتی مردم باشد و به کاهش آلام و آسیب های اجتماعی کمک کند و اگر چنین فردی در ۱۴۰۰ راهی پاستور شود می توان به نتیجه کار امیدوار بود.

وی با اشاره بر اینکه کاندیدای اصلح باید ولایت پذیری خود را از مقام معظم رهبری با عمل اثبات کند چراکه ولی فقیه مشروعیت بخش نظام سیاسی حاکم است، ادامه داد: رییس جمهور باید تکلیف گرا، خدامحور و  ولایت مدار باشد. به طوری که مواضع رهبری را موضع خویش بداند و مبارزه با فساد را در دستور کار داشته باشد. همچنین پایبند به انقلاب و  ارزش ها باشد و در قبال مسئولیت خطیری که برعهده می گیرد رضایت خدا و مردم را به نحو احسنت جلب کند.

مقدم گفت: به فرموده مقام معظم رهبری”علاج مشکلات کشور دولت جوان حزب‌اللهی است”. دولت جوان یعنی یک دولت سرِ پا و بانشاط و آماده‌ای که در سنینی باشد که بتواند تلاش کند و خسته و از کارافتاده نباشد. همچنین حزب‌ اللهی‌ آن‌ کسی‌ است‌ که‌ برای‌ حرکت‌ در جهات‌ دینی‌ انگیزه‌ دارد و بی تردید تشکیل دولت جوان حزب اللهی با این شاخصه ها می تواند مشکلات کشور را حل نموده و پیشرفت کشور را تحقق ببخشد و این مردم هستند که باید با توجه به این معیارها و انتخاب صحیح خود، زمینه روی کار آمدن چنین دولتی را فراهم نمایند.

این فعال سیاسی تاکید کرد: ما باید در انتخابات ریاست جمهوری فردی را انتخاب کنیم که مرد میدان بوده و دغدغه اش مردم باشد نه پول و قدرت.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها