تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اکتبر 2021 - 12:08
کد خبر : 67985

سلیمی: اهمیت موضوع رتبه بندی معلمان نباید کاسته شود

سلیمی: اهمیت موضوع رتبه بندی معلمان نباید کاسته شود

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه بندی معلمان به صراحت در سند تحول بنیادین مورد اشاره قرار گرفته و در قانون برنامه ششم نیز این مهم مورد تاکید قرار گرفته است، بنابراین نباید این خواسته به نحوی فرو کاسته شود. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (یکشنبه)

سلیمی: اهمیت موضوع رتبه بندی معلمان نباید کاسته شود

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: رتبه بندی معلمان به صراحت در سند تحول بنیادین مورد اشاره قرار گرفته و در قانون برنامه ششم نیز این مهم مورد تاکید قرار گرفته است، بنابراین نباید این خواسته به نحوی فرو کاسته شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید فهمیده به عنوان اسوه نوجوانان، اظهار کرد: امروز نگاه به جوانان باید به عنوان راهبرد در صدر سیاست ها قرار گیرد. جوان شورآفرین و امیدزا است و باید آنان را به جد باور کنیم و باید عینک نگاه به جوانان تغییر پیدا کند.
وی با بیان اینکه در آستانه ۱۳ آبان قرار داریم، بیان کرد: این روز، روز ملی مقابله با استکبار و روز دانش آموز است و مقابله با استکبار یک استراتژی است. انقلابیون پشیمان شده نه آن روز عمق این معنا را درک کردند و نه امروز تحلیل درستی از مقابله با استکبار دارند.
نماینده مردم محلات در ادامه تصریح کرد: مذاکره برای مذاکره سرابی است که بدون تردید جز رنج نتیجه ای برای طالب آن نخواهد داشت و این سراب تشنه ای را سیراب نکرده و طالب غنیمتی را بهره مند نخواهد کرد. تحریم جدید در آستانه مذاکره جز زیاده خواهی طرف مقابل چه معنایی خواهد داشت؟ اساس سیاست کشور در این راستا به صراحت بیان شده است. این طرف مقابل است که باید تمام تحریم ها را بردارد و تضمین جدی در این راستا داشته باشد.
سلیمی با اشاره به موضوع رتبه بندی معلمان اظهار کرد: این مساله به صراحت در سند تحول بنیادین مورد اشاره قرار گرفته و در قانون برنامه ششم نیز این مهم مورد تاکید قرار گرفته است. نکته مهم آن است که نباید این خواسته به نحوی فرو کاسته شود.
وی در ادامه گفت: اهمیت توجه جدی به بازار سرمایه و مدیریت بازار بورس و اخذ تصمیمات لازم جهت حفظ اعتماد مردم از یک سو و دارایی مردم از سوی دیگر بر کسی پوشیده نیست. ذوب شدن سرمایه مردم غیر قابل تحمل است. امیدواریم دولت محترم و دست اندرکاران تمهیدات لازم و عاجل در این راستا بیندیشند.
نماینده مردم محلات با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور یادآور شد: این سفرها نشان داد که ایشان رئیس جمهور پشت میز نشین نیستند. حضور میدانی و گفت و گوی مستقیم با مردم به خصوص قشر فقیر، موجی از امید را در مردم زنده کرده است که این نقطه امید باید تقویت شود.
سلیمی در ادامه افزود: شعار مقابله با تعارض منافع هر چند بسیار شیرین است اما عمل به آن زمانی که خود بر مصدر قدرت قرار گیریم بسیار سخت است. مبادا که خدای نکرده به نحوی عمل شود که در میدان عمل نتوانیم این آرمان را عملیاتی سازیم.
وی ضمن تشکر از رویکرد جدید قوه قضائیه گفت: امید است در راستای محاکمه کسانی که باعث رنج مضاعف امروز مردم شدند هر چه سریع تر ورود پیدا کنند.
سلیمی همچنین از رسانه ها به خصوص صداوسیما نیز به خاطر اطلاع رسانی به موقع و مدیریت فضا و جلوگیری از جولان رسانه های معاند تشکر کرد.
وی با تاکید بر اصلاح نظام پولی و بانکی بیان کرد: تغییر ریل بانک ها از بنگاه داری از یک سو و  عملیات بانکی ربوی از سوی دیگر امری ضروری است. تعلل در اصلاح این روند موجب شعله ور شدن آتشی است که هیمنه مُلک و ملت را به خاکستر تبدیل خواهد کرد.
نماینده مردم محلات در پایان به حاشیه سازان و اتاق تخریب دولت و مجلس هشدار داد که امروز این مجلس به هیچ وجه اسیر حاشیه ها نخواهد شد و مجلس در مسیری که پیش گرفته با قدرت و قدم های استوار پیش خواهد رفت.
منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها