تاریخ انتشار : دوشنبه 20 دسامبر 2021 - 14:56
کد خبر : 172292

شایسته نیست در پایتخت انرژی کشور مردم با کمبود آب دست‌وپنجه نرم کنند

شایسته نیست در پایتخت انرژی کشور مردم با کمبود آب دست‌وپنجه نرم کنند

ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: شایسته نیست مردم در استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، لذا تامین آب مورد نیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خود را برای این مهم انجام دهند. عبدالکریم گراوند در نشست

شایسته نیست در  پایتخت انرژی کشور مردم با کمبود آب دست‌وپنجه نرم کنند

ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: شایسته نیست مردم در استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، لذا تامین آب مورد نیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خود را برای این مهم انجام دهند.

عبدالکریم گراوند در نشست شورای آب استان بوشهر با اشاره به پیگیری های مستمر مدیریت استان برای تامین آب مورد نیاز در استان اظهار کرد: در این راستا جلسات و پیگیریهای متعددی برای رفع مسائل و مشکلات تامین آب در استان در حال انجام است و هدف ما جلوگیری از تنش آبی در تابستان آینده است.

وی افزود: یکی از پروژه های مهم استان برای تامین آب، اجرای مخازن آب در نقاط مختلف است که تعیین تکلیف وضعیت اجرای پروژه های مخازن آب استان توسط شرکت آب و فاضلاب و مدیران مربوطه ضروری است و نباید اجازه دهیم پروژه های مخازن آب معطل بمانند.

مقام عالی دولت در استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به کمبود بارش باران در استان، باید سازوکاری فراهم شود که تا قبل از شروع فصل گرما، مشکلی برای تامین آب در تابستان نداشته باشیم.

گراوند تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که اجازه ندهیم مردم استان در تابستان آینده با مشکلات تامین آب مواجه شوند.

وی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت های موجود در استان بوشهر، اجازه ندادیم تاکنون استان با بحران آب مواجه شود لذا باید برای تابستان آینده هم برنامه ریزی کرده تا با مشکل تامین آب مواجه نشویم.

استاندار بوشهر یادآور شد: شایسته نیست مردم در استان بوشهر به عنوان پایتخت انرژی کشور با مشکلات کمبود آب دست و پنجه نرم کنند، لذا تامین آب موردنیاز مردم استان یک تکلیف و واجب برای مدیران مربوطه است و باید نهایت همت و تلاش خود را برای این مهم انجام دهند.

گفتنی است در این نشست که با حضور مدیران حوزه آب استان بوشهر برگزار شد، مدیران مربوطه آخرین گزارشات مربوط به پروژه های آبرسانی در استان را ارائه کردند.

منبع:ایسنا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها