تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 16 دسامبر 2021 - 18:13
کد خبر : 171324

شرکت بیش از 60 هزار دانش‌آموز در طرح خوانا

شرکت بیش از 60 هزار دانش‌آموز در طرح خوانا

ایسنا/کردستان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از شرکت بیش از 60 هزار دانش آموز استان در طرح خوانا خبر داد و گفت: این طرح در 288 آموزشگاه و دو هزار و 335 کلاس درس در حال اجرا می باشد. صدیقه عبداللهی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: با عنایت به ضرورت ارزیابی

شرکت بیش از 60 هزار دانش‌آموز در طرح خوانا

ایسنا/کردستان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از شرکت بیش از 60 هزار دانش آموز استان در طرح خوانا خبر داد و گفت: این طرح در 288 آموزشگاه و دو هزار و 335 کلاس درس در حال اجرا می باشد.

صدیقه عبداللهی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: با عنایت به ضرورت ارزیابی اثربخشی طرح خوانا در سال تحصیلی جاری، پیش آزمون خوانا در دو منطقه آموزشی استان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: آزمون کتبی و شفاهی توسط آزمون گران و با نظارت معاون و کارشناسان آموزش ابتدایی استان و شهرستان های منتخب در دو منطقه آموزشی ناحیه یک شهرستان سنندج و شهرستان سقز در پایه‌های دوم تا ششم در بازه زمانی یازدهم الی شانزدهم آذر  برگزار شد و مدارس مجری و دانش آموزان جامعه هدف به صورت تصادفی انتخاب شدند.

وی ادامه داد: نمونه پیش آزمون با تعداد  22 نفر دانش آموز مدارس شهری دولتی، 3 نفر دانش آموز مدارس  غیر دولتی  و 10 نفر دانش آموز مدارس روستایی  در هر پایه تحصیلی تعیین  و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با شرکت 175 نفر از دانش آموزان اجرا شد.

به گفته عبداللهی پیش آزمون دانش آموزان دوره اول ابتدایی در مدارس مجری طرح ناحیه یک سنندج در مدارس شهری، روستایی و غیردولتی  با جامعه آماری 70 نفر در پایه های دوم و سوم برگزار شد.

وی افزود: پیش آزمون دوره دوم در مدارس مجری طرح شهرستان سقز در دبستان های دولتی شهری و مدارس روستایی و غیر دولتی با جامعه آماری 105 نفر در پایه های چهارم و پنجم وششم  برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها