تاریخ انتشار : جمعه 22 اکتبر 2021 - 21:02
کد خبر : 10511

طرح ارتقاء آشپزخانه دانشگاه ها ابلاغ شد

طرح ارتقاء آشپزخانه دانشگاه ها ابلاغ شد

صندوق رفاه دانشجویان با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اجرای طرح ارتقاء آشپزخانه‌ها در سال ۱۴۰۰ را به این مراکز ابلاغ کرد. به گزارش ایسنا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه ارتقاء آشپزخانه‌های دانشگاه ها در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد: این صندوق در نظر دارد به منظور تکمیل، بازسازی و صنعتی سازی آشپزخانه‌های دانشجویی

طرح ارتقاء آشپزخانه دانشگاه ها ابلاغ شد

صندوق رفاه دانشجویان با ارسال بخشنامه ای به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اجرای طرح ارتقاء آشپزخانه‌ها در سال ۱۴۰۰ را به این مراکز ابلاغ کرد.

به گزارش ایسنا، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در بخشنامه ارتقاء آشپزخانه‌های دانشگاه ها در سال ۱۴۰۰ اعلام کرد: این صندوق در نظر دارد به منظور تکمیل، بازسازی و صنعتی سازی آشپزخانه‌های دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی طرح ارتقا آشپزخانه‌ها را در سال ۱۴۰۰ اجرا کند. به همین جهت دانشگاه‌ها موظف هستند نسبت به تکمیل و ارسال فرم‌های طرح ارتقاء در مدت زمان مقرر اقدام کنند.

در این بخشنامه آمده است: دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی باید در چارچوب مفاد آئین نامه مالی معاملاتی خود و با رعایت صرفه و صلاح دانشگاه نسبت به شناسایی پیمانکاران و فروشندگان ذی صلاح اقلام و تجهیزات اقدام و در چارچوب ضوابط و مقررات ذیربط برنامه ریزی و اقدام کنند. همچنین نظر به لزوم برنامه ریزی هزینه کرد منابع صندوق در طرح‌های مصوب، امکان مساعدت خارج از این طرح وجود نداشته و ضرورت دارد نیازهای مربوط به آشپزخانه‌ها در قالب طرح ارتقاء حاضر به صندوق اعلام شود.

براین اساس اعلام طرح ارتقا سال ۱۴۰۰ به دانشگاه‌ها و دریافت طرح‌های ارتقاء از دانشگاه‌ها از ۲۷ اسفند ۹۹ آغاز تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ادامه داشت. بررسی کارشناسی، ارزیابی و اولویت بندی نیازهای اعلام شده و اعلام پروژه‌های منتخب و تنظیم تفاهم نامه فیما بین صندوق و دانشگاه  ۲۶ اردیبهشت ماه جاری به اتمام رسید.

پرداخت مرحله اول (۵۰ درصدسهم صندوق) بابت اجرای این طرح تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ صورت می گیرد و اتمام اقدامات اجرایی پروژه توسط دانشگاه، اعزام کارشناسان صندوق برای بازدید از آشپزخانه‌های ارتقاء یافته و ارزیابی عملکرد دانشگاه از ۳۰ تیر از تا ۳۰ شهریور ادامه دارد.

پرداخت مرحله دوم (۵۰ درصد سهم صندوق)۱۵ روز پس از تأیید نهایی صورت خواهد گرفت و اولویت مساعدت با دانشگاه‌هایی است که برنامه مشخص و مدون قابل اجرا داشته باشند و طرح‌هایی که دارای ملاحظات فنی و بهداشتی دوران کرونا و پسا کرونا هستند نیز در اولویت خواهند بود.

همچنین اولویت مساعدت با دانشگاه‌هایی است که برنامه مشخص و مدون قابل اجرا داشته باشند و طرح‌هایی که دارای ملاحظات فنی و بهداشتی دوران کرونا و پسا کرونا هستند نیز در اولویت خواهند بود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها