تاریخ انتشار : شنبه 30 اکتبر 2021 - 16:42
کد خبر : 32348

عهد هشتگانه شهردار جدید با کرمانی ها

عهد هشتگانه شهردار جدید با کرمانی ها

 شهردار کرمان شفافیت حداکثری با مردم، حرکت به سمت احیای جهان شهری کرمان، اولویت دهی به مستضعفین و محرومین، تلاش برای مدیریت عالمانه، نخبگانی و استفاده از نیروهای بی بدیل انسانی، تلاش برای تسهیل امور مردم به ویژه در حوزه تفریح، زنان، ورزش، استقبال از حضور همه صاحبان سرمایه، تعامل حداکثری در مدیریت شهری با

عهد هشتگانه شهردار جدید با کرمانی ها

 شهردار کرمان شفافیت حداکثری با مردم، حرکت به سمت احیای جهان شهری کرمان، اولویت دهی به مستضعفین و محرومین، تلاش برای مدیریت عالمانه، نخبگانی و استفاده از نیروهای بی بدیل انسانی، تلاش برای تسهیل امور مردم به ویژه در حوزه تفریح، زنان، ورزش، استقبال از حضور همه صاحبان سرمایه، تعامل حداکثری در مدیریت شهری با مسئولین و شهردار همه بودن را از عهد خود با مردم برشمرد.

“سعید شعرباف” صبح امروز هشتم آبان ماه در آئین تکریم از خدمات شهردار سابق کرمان و معارفه خود گفت: هشت اصل کلیدی در مدیریت شهری در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی شفافیت حداکثری با مردم، حرکت به سمت احیای جهان شهری کرمان، اولویت دهی به مستضعفین و محرومین، تلاش برای مدیریت عالمانه، نخبگانی و استفاده از نیروهای بی بدیل انسانی، تلاش برای تسهیل امور مردم به ویژه در حوزه تفریح، زنان، ورزش، استقبال از حضور همه صاحبان سرمایه، تعامل حداکثری در مدیریت شهری با مسئولین و شهردار همه بودن را از عهد خود با مردم برشمرد.

شهردار جدید کرمان مقاومت را یک وزن و اسم ندانست و افزود: مقاومت یک ماهیت است و کرمان مهد تمدن و مقاومت است و از ابتدای تاریخ تاکنون کرمان مهد پهلوانان و قهرمانان بوده است.

وی در پایان با بیان اینکه هیچ مسئله پنهانی با مردم نداریم و با مردم با شفافیت سخن خواهم گفت، خاطرنشان کرد: در کرمان شهردار یک جناح و یک جریان نیستیم و شهردار همه خواهیم بود.

“علیرضا نادری” رییس شورای اسلامی شهر کرمان نیز در این آئین، کرمان را جهان شهر مقاومت دانست و گفت: مردم باید مطالبه گری از شهردار را در ادای این دین (توسعه شهر) داشته باشند.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها