تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دسامبر 2021 - 17:41
کد خبر : 148281

فرمانداران حق تفسیر به رای ندارند/ مصوبات ستاد تنظیم بازار کامل اجرا کنید

فرمانداران حق تفسیر به رای ندارند/ مصوبات ستاد تنظیم بازار کامل اجرا کنید

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با بیان اینکه قیمت رسمی گوشت مرغ در استان کرمان کمتر از استان‌های همجوار است، تاکید کرد: فرمانداران حق تفسیر به رای ندارند و موظف به اجرای کامل مصوبات ستاد تنظیم بازار هستند. “علی زینی‌وند” ظهر امروز 14 اسفندماه در جلسه ستاد انتحابات استان کرمان درباره وضعیت گوشت مرغ در استان گفت: در

فرمانداران حق تفسیر به رای ندارند/ مصوبات ستاد تنظیم بازار کامل اجرا کنید

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با بیان اینکه قیمت رسمی گوشت مرغ در استان کرمان کمتر از استان‌های همجوار است، تاکید کرد: فرمانداران حق تفسیر به رای ندارند و موظف به اجرای کامل مصوبات ستاد تنظیم بازار هستند.

“علی زینی‌وند” ظهر امروز 14 اسفندماه در جلسه ستاد انتحابات استان کرمان درباره وضعیت گوشت مرغ در استان گفت: در استان کرمان سرانه مصرف و تولید گوشت مرغ مشخص است.

وی ادامه داد: سرانه مصرف روزانه گوشت مرغ استان کرمان حدود 220 تن است که براساس میزان تولید گوشت مرغ استان، حدود 100 تن گوشت مرغ در روز کمبود داریم که باید برای این کمبود تدبیری اندیشید.

استاندار کرمان با اشاره به آمار تعداد مرغداری‌های فعال در استان کرمان عنوان کرد: در شهرهای که تولید مرغ آنها زیاد است نباید همه تولیدات گوشت مرغ را در شهرهای خود توزیع کنند.

وی خطاب به فرمانداران تاکید کرد: باید از تصمیمات ستاد تنظیم بازار تبعیت کنید و نباید همه کشتار مرغ در شهر حود عرضه کنید بلکه به شهرهای که با کمبود زیاد روبرو هستند، گوشت مرغ صادر کنند و باید در سطح استان توازن در این زمینه ایجاد کنیم.

زینی‌وند از توزیع گوشت مرغ منجمد از فردا در سراسر کشور حبر داد و اظهار کرد: باید به این موضوع منصفانه نگاه کنید و رسانه‌ها واقعیت‌ها را بیان کنید.

وی با بیان اینکه قیمت رسمی گوشت مرغ در استان کرمان کمتر از استان‌های همجوار است، تاکید کرد: فرمانداران حق تفسیر به رای ندارند و موظف به اجرای کامل مصوبات ستاد تنظیم بازار هستند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها