تاریخ انتشار : شنبه 20 نوامبر 2021 - 15:22
کد خبر : 112404

فعالیت ۱۲۴ جبهه کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز

فعالیت ۱۲۴ جبهه کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه اهواز به یک کارگاه فاضلاب تبدیل شده است، گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون، تعداد جبهه‌های کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز به ۱۲۴ جبهه کاری افزایش یافته است. محمدرضا کرمی‌نژاد در نشست بررسی آخرین اقدامات پروژه‌های اجرایی شرکت آب و فاضلاب خوزستان که امروز ۲۹ آبان

فعالیت ۱۲۴ جبهه کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز

ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه اهواز به یک کارگاه فاضلاب تبدیل شده است، گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون، تعداد جبهه‌های کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز به ۱۲۴ جبهه کاری افزایش یافته است.

محمدرضا کرمی‌نژاد در نشست بررسی آخرین اقدامات پروژه‌های اجرایی شرکت آب و فاضلاب خوزستان که امروز ۲۹ آبان ماه با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نیرو برگزار شد، اظهار کرد: از ابتدای مهرماه تاکنون، تعداد جبهه‌های کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز به ۱۲۴ جبهه کاری افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در این ۱۲۴ جبهه کاری، ۴۰ جبهه کاری مربوط به قرارگاه خاتم و ۸۴ جبهه مربوط به پیمانکارهایی است که در نقاط ریزشی، توسعه‌ای و اصلاحی مشغول به کار هستند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه طول کل عملیات لوله‌گذاری در اهواز، ۲۵۳ کیلومتر است، گفت: ۱۱۹ کیلومتر آن مربوط به توسعه است که ۷۰ کیلومتر از آن اجرایی شده است. همچنین ۱۰۵ کیلومتر دیگر مربوط به نقاط ریزشی است که از این بخش نیز ۱۰۲ کیلومتر اجرایی شده است.

کرمی نژاد بیان کرد: در این مدت تلاش شده نقاطی که ممکن است در آینده ریزش کنند را در قالب ۴۰ جبهه کاری تعریف کنیم و در روزهای آینده نیز حدود ۲۰ جبهه کاری دیگر به آن‌ها افزوده می‌شود و مجموع آن‌ها به حدود ۶۰ جبهه کاری می‌رسد که با در نظر گرفتن ۱۲۴ جبهه کاری فعال، تعداد جبهه‌های کاری برای حل مشکلات فاضلاب اهواز به ۱۸۴ جبهه کاری می‌رسد.

وی با بیان اینکه اهواز به یک کارگاه فاضلاب تبدیل شده است، افزود: در حال حاضر در ۱۲۴ خیابان از شهر اهواز در حال انجام عملیات توسعه‌ای فاضلاب و یا حل مشکل نقاط ریزشی فاضلاب هستیم و قرارداد ۶۰ پروژه دیگر نیز ظرف مدت یک یا دو روز آینده به امضا می‌رسد و آماده اجرا خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: قرارگاه خاتم اقدامات خوبی در بحث پروژه فاضلاب اهواز انجام داده و در حال اجرای تعهدات خود است.

کرمی نژاد گفت: در ۱۸ شهر خوزستان، ۲۶۹۹ میلیارد تومان پروژه فاضلاب داریم که به صورت میانگین ۵۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در حال حاضر ۳۹۴ میلیارد تومان پروژه فعال و در دست اقدام داریم.

وی با بیان اینکه ۲۳۷۶ میلیارد تومان پروژه از محل ماده ۵۶ وجود دارد که باید اجرایی شوند، افزود: در این زمینه به جز بانک ملی و پاسارگارد، با دیگر بانک‌ها مشکلی برای دریافت منابع نداریم.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها