تاریخ انتشار : یکشنبه 26 دسامبر 2021 - 17:49
کد خبر : 176510

لزوم اجرای طرح اقتدار و مهربانی در سطح ناجا

لزوم اجرای طرح اقتدار و مهربانی در سطح ناجا

سخنگو و معاون اجتماعی ناجا گفت: لازم است که طرح اقتدار و مهربانی با عنایت به کلام گوهر بار مقام معظم رهبری در سطح ناجا عملیاتی شود. به گزارش ایسنا سردار مهدی حاجیان در جمع مدیران کل و روسای مراکز حوزه ستاد معاونت اجتماعی کشور غیرت، یکپارچگی، اتحاد و همدلی را رمز موفقیت در کارها دانست

لزوم اجرای طرح اقتدار و مهربانی در سطح ناجا

سخنگو و معاون اجتماعی ناجا گفت: لازم است که طرح اقتدار و مهربانی با عنایت به کلام گوهر بار مقام معظم رهبری در سطح ناجا عملیاتی شود.

به گزارش ایسنا سردار مهدی حاجیان در جمع مدیران کل و روسای مراکز حوزه ستاد معاونت اجتماعی کشور غیرت، یکپارچگی، اتحاد و همدلی را رمز موفقیت در کارها دانست و گفت: بایستی گفتمان در کار یکی شود چرا که ما باید حافظ و پشتیبان نگاه اجتماعی مردم باشیم. اگر این اتفاق افتاد جایگاه و پایگاه اجتماعی پلیس نیز ارتقا خواهد یافت.

وی با بیان اینکه حضرت امام (ره) با استفاده از ظرفیت های مردمی کارهایی را انجام دادند که دنیا متحیر ماند، گفت: برابر تدابیر سردار فرمانده ناجا پلیس بایستی جامعه محور باشد و مردمی شود و این وظیفه بر عهده ماست؛ اگر بین مردم و پلیس فاصله افتاد قطعا ما در هیچ کاری موفق نخواهیم بود.

معاون اجتماعی ناجا همچنین تاکید کرد: بایستی برای اجرایی کردن رویکردهای اجتماعی پلیس در سطح جامعه،  گسترش هویت مدنی پلیس و … سازوکارها و دستورالعمل های مربوطه تهیه شود و مسئولیت سایر پلیس ها و سازمان ها را نیز تعیین کنیم.

حاجیان به اجرای طرح اقتدار و مهربانی اشاره کرد و گفت: این طرح را بایستی با عنایت به کلام گوهربار مقام معظم رهبری در سطح ناجا عملیاتی کنیم.

وی تاکید کرد: باید برنامه ریزی دقیق و مدون برای برنامه های نوروزی سال ۱۴۰۰ صورت بگیرد و برنامه ها با محتوای بسیار خوب و جذاب ضمن معرفی ماموریت های مختلف پلیس برای مردم تهیه و تولید شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه بایستی در حوزه رسانه به صورت آفندی و پدافندی عمل کنیم، خاطر نشان کرد: این امر بدین معناست که برای تعامل با سایر سازمان ها، نهادها و تشکل ها پیش بینی لازم و جریان سازی صورت بگیرد. باید ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را شناسایی کنیم و راهکارهای مناسب برای استفاده از ظرفیت ها را در تحقق اهداف ناجا در نظر بگیریم.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها