مجلس بیشترین حمایت را از بخش کشاورزی دارد

ایسنا/فارس نماینده مردم شهرستان های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در صحن علنی مجلس بیشترین حمایت از بخش کشاورزی می شود، گفت: تلاش می شود تا با تمام توان کمک کنیم که کشاورزان عزیز در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی حداقل مشکلات را داشته باشند.

محسن علیزاده در بازدید از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی شامل ماشین آلات، نهاده‌ها، سیستم های آبیاری نوین و فن آوری های نوین، تجهیزات گلخانه ای و پهبادها، با بیان اینکه استان فارس در بسیاری از تولیدات کشاورزی رتبه برتر دارد، ابراز کرد: لازم است در تولید ماشین آلات و نهاده های کشاورزی هم تلاش کنیم تا حائز رتبه های برتر باشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از جهادکشاورزی فارس، علیزاده گفت: نمایندگان مجلس به ویژه کمیسیون اقتصادی آمادگی خود را برای شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات کشاورزان و تولیدکنندگان عزیز در بخش کشاورزی اعلام می کنند.

علیزاده خاطرنشان کرد: تصمیم ما بر این است در سال 1400 در راستای تحقق شعار سال کمک کنیم به مانع زدایی ها در بخش تولید به ویژه بخش کشاورزی و تلاش کنیم که پشتیبانی های خوبی توسط دولتمردان از کشاورزان شکل بگیرد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید