مخالفت استقلال خوزستان با برگزاری داربی در ورزشگاه فولاد

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان می‌گوید این باشگاه با برگزاری دیدار این تیم برابر فولاد در ورزشگاه شهدای فولاد مخالف است و منافع استقلال خوزستان که میزبان داربی است نیز در نظر گرفته شود.

محمد رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این‌که گفته می‌شود بازی فردا استقلال خوزستان و فولاد به میزبانی ما قرار است در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود، تصمیم هیأت فوتبال استان است ولی قوانین می‌گوید تیم میزبان باید رضایت کامل داشته باشد و حتی خود آقای فتاحی هم در مصاحبه‌ای اعلام کرده که برگزاری بازی در ورزشگاه فولاد در گرو رضایت باشگاه استقلال خوزستان است.

وی ادامه داد: با توجه به این که میزبان هستیم و بازی یک داربی است و هر دو تیم دارای طرفدار هستند، باید منافع ما نیز در نظر گرفته شود و بر این اساس هم اصرار به برگزاری این دیدار در ورزشگاه غدیر داریم و اگر هم شرایط لازم برای برگزاری بازی در غدیر نیست، مسابقه را به تعویق بیندازند و آن را در روز دیگری برگزار کنند.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با تاکید بر این‌که مخالف برگزاری بازی در ورزشگاه شهدای فولاد هستیم، گفت: این بازی برای ما خیلی مهم است و می‌خواهیم در ورزشگاه خودمان برگزار شود زیرا با شرایط ورزشگاه غدیر عادت داریم و می‌خواهیم از شرایط میزبانی‌مان به نحو احسن استفاده کنیم.

وی افزود: به هر حال هفته‌های پایانی است و شرایط ما حساس‌تر از تیم فولاد است و استفاده از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای ما خیلی اهمیت دارد و اگر هیأت فوتبال اصرار به برگزاری بازی در ورزشگاه شهدای فولاد دارد، نظر خود آن‌هاست و ما مخالفیم و امیدوارم تمام مجموعه به این نتیجه برسد که منافع ما را هم در نظر بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید