تاریخ انتشار : شنبه 11 دسامبر 2021 - 16:26
کد خبر : 159389

مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت

مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت

هیئت هماهنگی گروه‌های مقاومت عراق اعلام کرد، جنایتی که ایست‌های بازرسی حشد شعبی را هدف گرفت بهایش گران خواهد بود. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، گروه‌های مقاومت عراق اعلام کردند، آنچه اشغالگری باید در نظر داشته باشد این است که همواره در تیررس اعضای مقاومت خواهد بود. این گروه‌ها افزودند: پاسخ

مقاومت عراق: جنایت حمله به مواضع حشد شعبی بهای گرانی خواهد داشت

هیئت هماهنگی گروه‌های مقاومت عراق اعلام کرد، جنایتی که ایست‌های بازرسی حشد شعبی را هدف گرفت بهایش گران خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، گروه‌های مقاومت عراق اعلام کردند، آنچه اشغالگری باید در نظر داشته باشد این است که همواره در تیررس اعضای مقاومت خواهد بود.

این گروه‌ها افزودند: پاسخ به این جنایت‌ها بازدارنده خواهد بود و به وقتش هیچ مزدور و توطئه‌گری از حساب پس دادن و پاسخ‌ ما دور نمی‌ماند.

گروه‌های مقاومت عراق تاکید کردند: چنین جنایاتی بدون پاسخ درخور خود باقی نمی‌مانند. ادامه کار دولت با این رویکرد بی‌توجهی و نادیده گرفتن، همه را به سمت عواقبی بد می‌کشاند.

این گروه‌ها خاطرنشان کردند: دولت باید شرح شفاف و واضحی از طریق یک تحقیقات حرفه‌ای درباره کسانی که با اشغالگران همکاری داشته‌اند و این جنایت را تسهیل بخشیده‌اند، صورت دهد.

هیئت هماهنگی گروه‌های مقاومت عراق گفت: نیروهای خارجی که کوچک‌ترین اصول احترام به حاکمیت کشورها را نقض می‌کنند باید بدانند که حتی کوچک‌ترین کشورها نیز آن را نمی‌پذیرند. نیروهای بیگانه اصرار دارند تمام باطل کنندگان اقدامات آنها را با اقداماتی به چالش بکشند که هیچ ارتباطی با قانون بین‌المللی ندارند. آن خائنان کسانی را که با آنها مخالفند و در برابر اشغالگری کینه‌توزانه مقاومت می‌کنند، با موجی از اتهامات روبه‌رو می‌کنند.

او افزود: آنها خائنان ترسویی هستند که پشت توجیهات واهی پنهان می‌شوند تا وجود اشغالگری را مشروعیت ببخشند. این دسیسه چینان از اشغالگران می‌خواهند دست به جنایات بیشتر بزنند و می‌خواهند با موضع پست خود موضع عراق را از بین ببرند. دولت باید موضع خود را در قبال توطئه چینان داخلی و کسانی که جرایم اشغالگران را توجیه می‌کنند، مشخص و شفاف کند.

این گروه‌های مقاومت تاکید کردند: دولت باید در قبال اشغالگران و کشورهای هم‌جوار که خاک این کشور را صحنه درگیری قرار می‌دهند، موضعش را بیان کند. فرصت برای دولت بسیار تنگ است تا موضعش را در قبال نقض‌های مکرر حاکمیت کشور مشخص کند. جنایت به صورتی قاطع تمام تفاهماتی که مورد قبول برخی طرف‌های سیاسی واقع شده از بین خواهد برد.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها