منطقه ویژه اقتصادی در بروجرد ایجاد می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه ویژه اقتصادی در شهرستان ایجاد می‌شود.

عباس گودرزی امروز ۲۳ تیرماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با پیگیری‌های مستمر و تایید شورای عالی مناطق ویژه و همچنین با توجه به فراهم شدن همه شرایط مقرر منطقه ویژه اقتصادی در این شهرستان ایجاد می‌شود.

وی تصریح کرد: پیگیری مستمر از گذشته تاکنون موجب شده تا طرح منطقه ویژه اقتصادی بروجرد مصوبه دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، موافقت وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار لرستان را اخذ کند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در این راستا همچنین با شرکت شهرک‌های صنعتی به صورت مکتوب و جلسه با معاون اول رئیس جمهوری برگزار و موافقت ایشان در خصوص احداث منطقه ویژه اقتصادی در بروجرد با مسئولیت شرکت شهرک‌های صنعتی اخذ شده است.

گودرزی اضافه کرد: مقرر شد به زودی پرونده منطقه ویژه اقتصادی بروجرد در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور مطرح و تصویب شود.

وی بیان کرد: درصورت تحقق، این وعده به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی منطقه ویژه اقتصادی خواهیم بود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: همچنین پیرو پیگیری‌های متعدد قبلی و مذاکره با دکتر جان بابایی معاون درمان وزرات بهداشت و درمان آموزش پزشکی مبلغ سه میلیارد تومان جهت افزایش اعتبار پروژه توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) (بال دوم اورژانس امام حسن) تخصیص یافت.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید