تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 6 ژانویه 2022 - 18:24
کد خبر : 186386

مهارت‌های کافی برای بهره گیری از بیانیه گام دوم و معرفی انقلاب کسب شود

مهارت‌های کافی برای بهره گیری از بیانیه گام دوم و معرفی انقلاب کسب شود

ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور با با بیان اینکه خواستار این امر هستیم نخبگان، مدیران و مسئولان بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت: یکی از شاخص‌های مظلومیت انقلاب این است که دوستان انقلاب مهارت معرفی آن را نداشته و دشمنان هر آنچه توانسته‌اند، علیه آن تبلیغ کردند. حجت الاسلام

مهارت‌های کافی برای بهره گیری از بیانیه گام دوم و معرفی انقلاب کسب شود

ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور با با بیان اینکه خواستار این امر هستیم نخبگان، مدیران و مسئولان بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کارشان قرار دهند، گفت: یکی از شاخص‌های مظلومیت انقلاب این است که دوستان انقلاب مهارت معرفی آن را نداشته و دشمنان هر آنچه توانسته‌اند، علیه آن تبلیغ کردند.

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی، امروز چهارشنبه ۲۲ بهمن در مراسم ۲۲ بهمن در حسینه جماران بیرجند اظهار کرد: انقلاب اسلامی انفجار نور و حقیقت است و این انقلاب به ظهور حضرت مهدی منهتی می‌شود و اگر خود را همسو با ارزش‌های هشت گانه آن نکنیم، از قافله عقب می‌مانیم.

به گزارش ایسنا، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور با بیان اینکه خون شهدا ضامن پیروزی انقلاب است، گفت: خراسان جنوبی امن ترین استان ایران است و این استان دارای مردمی سخت کوش و انقلابی در طول تاریخ بوده که همواره در پی پیاده کردن مکتب اهل بیت بوده‌اند.

وی با بیان اینکه به ۲۲ بهمن و انقلاب باید نگاه قرآنی داشت، گفت: این انقلاب تنها سیاسی، مردمی، اجتماعی، شورش و خیزش عمومی نبود چراکه در طراحی پروردگار و مهندسی خداوند، انقلاب اسلامی برای ظهور حضرت حجت (عج) زمینه سازی می‌کند.

تویسرکانی، انقلاب را یک معجزه الهی دانست و افزود: انقلاب دارای حرکتی فوق بشر بود و پیروزی آن در دستگاه محاسباتی هیچ دوست و دشمنی نمی گنجید.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور با بیان اینکه انقلاب پدیده‌ای بی نظیر است، اظهار کرد: در بیانیه گام دوم رهبری، مستندات تاریخی و روایی زیادی بوده که چیستی انقلاب یکی از آنها است.

تویسرکانی با بیان اینکه خواستار این امر هستیم نخبگان، مدیران و مسئولان بیانیه گام دوم انقلاب را سرلوحه کارشان قرار دهند، افزود: براساس این بیانیه، انقلاب به دشمنان خود به شدت حساس است؛ همچنین انقلاب قدرتمند، مهربان، با گذشت، جوانمرد بوده و بعد از حمله دشمن از خود دفاع کرده و ضربه محکم را فرود می‌آورد.

وی با بیان اینکه رهبر فرزانه در این بیانیه، انقلاب را پدیده‌ای زنده، با اراده، همواره دارای انعطاف و آماده تسطیح اشتباه خود توصیف می‌کند، تصریح کرد: دشمنان، انقلاب را نمی‌فهمند بنابراین در تصمیمات خود به نتیجه نمی‌رسند و هدف گذاری آنان غلط است.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان کشور با بیان اینکه دوستان و یاران انقلاب غرق در این نعمت عظیم انقلاب هستند، اظهار کرد: رهبری در بیانیه گام دوم ویژگی‌هایی در بعد سلبی برای انقلاب عنوان کرده و فرمودند این انقلاب تجدید نظر و اهل انفعال نیست و به رکود دچار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس این بیانیه انقلاب به هیچ بهانه‌ای از ارزش‌ها فاصله نمی‌گیرد و در برابر پدیده‌های نو به نو فاقد احساس نیست، گفت: همچنین بر اساس بیانیه، انقلاب مرتکب افراط‌ها و چپ روی‌ها که مایه ننگ بسیاری از قیام‌ها است، نشده است.

تویسرکانی افزود: بنا به فرمایش رهبری، انقلاب در هیچ معرکه‌ای حتی با آمریکا و صدام گلوله اول را شلیک نکرده و بی رحم و خونریز نبوده است.

وی یادآور شد: یکی از شاخص‌های مظلومیت انقلاب این است که دوستان انقلاب مهارت معرفی آن را نداشته و دشمنان هر آنچه توانسته‌اند، علیه آن تبلیغ کردند.

تویسرکانی با بیان اینکه اگرچه هر مسئله‌ای دارای تاریخ مصرف است اما شعارهای جهانی انقلاب دینی از این قاعده مستثنی بوده چراکه فطرت بشر در همه عصرها با آن سرشته است، یادآور شد: بنا به بیانیه گام دوم انقلاب این شعارها هرگز بی مصرف و بی فایده نمی‌شوند چراکه هرگز نمی‌توان مردمی را تصور کرد که از چشم اندازهای مبارکی مانند آزادی، برادری، اخوت و عدالت دلزده شوند و اگر هرگاه دلزدگی پیش آمده از رویگردانی مسئولان از این ارزش‌های دینی بوده است.

وی با بیان اینکه طی ۴۰ سال گذشته هر کس به انقلاب ضربه زده دچار مشکل شده است، خاطرنشان کرد: بنا به فرمایش رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، طهارت اقتصادی شرط مشروعیت همه مقامات جمهوری اسلامی است و همه باید از شیطان حریص به دور باشند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها