تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اکتبر 2021 - 21:02
کد خبر : 19340

نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دکتری دانشگاه تهران اعلام شد

نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دکتری دانشگاه تهران اعلام شد

نتایج بررسی اولیه ثبت نام الکترونیکی برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره دکتری (Ph.D) سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد. به گزارش ایسنا، بر این اساس متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که فرم ثبت نام خود را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده‌اند، برای آگاهی از وضعیت

نتایج اولیه پذیرفته شدگان بدون آزمون دکتری دانشگاه تهران اعلام شد

نتایج بررسی اولیه ثبت نام الکترونیکی برای پذیرش دانشجویان استعداد درخشان در دوره دکتری (Ph.D) سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش ایسنا، بر این اساس متقاضیان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ که فرم ثبت نام خود را از سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران تکمیل کرده‌اند، برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود با استفاده از شناسه کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام در سامانه ایجاد کرده‌اند؛ وارد سامانه شده و از وضعیت بررسی مدارک ارسالی خود مطلع شوند.

داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه «مشروط» اعلام شده است برای مصاحبه دعوت شده‌اند و فرصت دارند نسبت به تکمیل مدارکی که تأیید نشده‌اند و در قسمت توضیحات دلایل آن ذکر شده، تا زمان مصاحبه اقدام کنند.

همچنین داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه آنها در سامانه جامع آموزشی دانشگاه «عدم تأیید» اعلام شده است، بر اساس ضوابط و مقررات درج شده در شیوه نامه؛ حائز شرایط اولیه پذیرش نبوده‌اند و از فهرست داوطلبان واجد شرایط حذف شدند.

جلسات مصاحبه کلیه رشته یا گرایش‌ها همزمان با جلسات مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون نیمه متمرکز دکتری سازمان سنجش خواهد بود. لذا برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه علمی از طریق وب‌گاه پردیس یا دانشکده‌های مرتبط اعلام خواهد شد. در صورت فراموشی شناسه کاربری و یا رمز عبور خود با ایمیل مرکز انفورماتیک دانشگاه به آدرس: Its۳@ut.ac.ir مکاتبه کنند.

نتیجه نهایی بررسی پذیرش داوطلبان پذیرش دکتری بدون آزمون (استعدادهای درخشان) دانشگاه تهران در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ پس از مصاحبه حداکثر تا پایان شهریور ماه سال ۱۴۰۰ از طریق وب‌گاه معاونت آموزشی دانشگاه، اعلام خواهد شد.

جدول زمان بندی آزمون مصاحبه دکتری تخصصی سال ۱۴۰۰ دانشگاه تهران از ۲۰ خرداد ماه جاری آغاز می شود و تا ۵ تیر ادامه دارد و مصاحبه تمامی داوطلبان به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

مصاحبه دکتری در اتاق های ابری ( الکترونیکی)با حضور متقاضی و استادان گروه آموزشی برگزار خواهد شد. ورود به جلسه مصاحبه الکترونیکی، نیازمند نصب برخی از برنامه ها و نرم افزارها بر روی سیستم عامل است. ضروری است داوطلب چند روز قبل از شروع مصاحبه، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری الزم را برای ورود به جلسه مصاحبه فراهم کنند.

شرکت در مصاحبه الکترونیکی، تنها برای آن دسته از داوطلبانی میسرخواهد بود که در پذیرش اولیه به صورت مشروط پذیرفته شده و به پردیس یا دانشکده ها معرفی شده اند.

با توجه به برگزاری جلسات مصاحبه به صورت الکترونیکی، ضروری است داوطلبان حداقل 10 دقیقه قبل از آغاز جلسه، به اینترنت متصل شوند و در اتاق انتظار مجازی دانشکده (که آدرس آن از طرف دانشکده اعلام خواهد شد) منتظر شروع مصاحبه باشند.

انجام مصاحبه برای هر داوطلب صرفا یک بار انجام می شود و عدم مراجعه داوطلبان مطابق با برنامه زمانبندی به منزله انصراف آنان تلقی شده و برگزاری مجدد مصاحبه برای آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله شرکت ننموده اند امکان پذیر نخواهد بود.

با توجه به اینکه در طول مصاحبه صدا و تصویر داوطلبان از طریق سامانه ضبط می شود. نصب دوربین (وبکم) و فعال بودن آن در طول زمان مصاحبه توسط داوطلبان بر روی سیستمی که از آن استفاده می کنند الزامی است.

دانشجویان متقاضی برای دریافت نتایج بررسی اولیه، جدول زمانبندی، راهنمای مصاحبه و توضیحات تکمیلی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه تهران به آدرس https://academics.ut.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها