تاریخ انتشار : شنبه 13 می 2023 - 21:47
کد خبر : 208144

همیاران ترافیک در شیراز به پاس قدردانی از حضور در ایام نوروز تجلیل شدند

همیاران ترافیک در شیراز به پاس قدردانی از حضور در ایام نوروز تجلیل شدند

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز گفت: حضور 38 نفر فعال همیاران مهربان ترافیک در ایام نوروز و پذیرایی از مهمانان و مسافرین نوروزی در شهر شیراز در کنار راهوران استان توانستند با خدمت‌رسانی مفید، و اثربخشی را به منصه ظهور

همیاران  ترافیک در شیراز به پاس قدردانی از حضور در ایام نوروز تجلیل شدند

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز شیراز، نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز گفت: حضور 38 نفر فعال همیاران مهربان ترافیک در ایام نوروز و پذیرایی از مهمانان و مسافرین نوروزی در شهر شیراز در کنار راهوران استان توانستند با خدمت‌رسانی مفید، و اثربخشی را به منصه ظهور برسانند.

عبدالمحمد طاهری افزود: اثربخشی یعنی هر تحول و تغییری که توأم به نتیجه است و شیراز، نوروز امسال شاهد اثربخشی مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز بود و مجمع این اثربخشی را مدیون حضور همیاران مهربان ترافیک در گوشه و کنار شهر شیراز است.

وی اضافه کرد: مجمع خیرین به تنهایی نمی‌تواند اثربخش باشد و لازمه اثربخشی آن حضور خیرین نیکوکار است که مجمع خیرین را از مجموعه‌ای کارا به مجموعه‌ای اثربخش تبدیل کرده‌اند.

طاهری گفت: اگر خیرین و همیاران ترافیک در میدان عمل نباشند بخش مهمی از رسالت مجمع مغفول می‌ماند چون رسالت مجمع بهسازی شهر، خدمت‌رسانی به بخش حمل و نقل و ترافیک، مبلمان شهری، تعدیل تکدی‌گری، مبارزه با فقر و محرومیت‌زدایی است که دستیابی به آن، از طریق جلب حمایت خیرین میسر است.

نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز بیان کرد: مجمع با ساز و کار، پس از جلب حمایت خیرین و اعتمادسازی، جهت دهی خیرین را در مسیر نیازهای اصلی شهر هدایت می‌کند؛ تا سیستمی اثربخش باشد.

وی با بیان این که دوران کارایی به سر آمده و زمان اثربخشی است؛ ادامه داد: سیستم‌هایی که اثربخش نیستند دچار فروپاشی می‌شوند و مانند موریانه به جان هم می‌افتند؛ چه این دستگاه، پلیس راهور، نیروی انتظامی یا مجمع خیرین باشد و یا وزارتخانه و دانشگاه.

نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز گفت: امروز نوجوانان ما دست به رفتارهایی می‌زنند که آن‌ها را مقصر تمام اتفاقات جامعه می‌بینیم درحالی که با نگاهی آسیب‌شناسانه در‌می‌یابیم که به یقین رفتار ما تاکنون، اثربخش نبوده که شاهد چنین رفتارهایی در جامعه هستیم.

طاهری تاکید کرد: به یقین عزت امروز مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز، به پاس حضور و خدمات کسانی است که همراه و هم‌گام، آرمان‌های مجمع را دنبال کرده‌اند.

عضو فعال مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز ابراز امیدواری نمود تا مجمع بتواند با اثربخش کردن فعالیت‌های خود، گام موثری در راستای ارتقای خدمات شهری و فرهنگی شیراز بردارد.

خدمات همیاران مهربان ترافیک باعث موفقیت  فارس و  شیراز شده است

سید فرج الله موسوی جانشین پلیس راهور استان نیز گفت: همیاران مهربان ترافیک افتخاری هستند که به شکلی زیبا در اذهان عموم مردم قرار دارند و این زیبایی خدمات همیاران ترافیک، در قلب مردم احساس می‌شود.

وی با بیان این که زیبایی خدمات همیاران مهربان ترافیک باعث موفقیت و سرفرازی استان فارس و شهر شیراز شده است؛ اضافه کرد: برخی از شهرهای دیگر با الگوبرداری از شیراز، اقداماتی انجام داده‌اند اما هیچ‌ کدام، انسجام، دوام و استمرار شیراز را نداشته‌اند.

سرهنگ موسوی افزود: همیاران ترافیک به یقین افراد موفقی هستند چرا که خدمت همراه با معنویت را با اعماق وجود انجام می‌دهند.

جانشین پلیس راهور استان، چهره گشاده و زبان نرم و بیان لین را، از نقاط قوت وجودی همیاران مهربان ترافیک دانست که هنرمندانه، بدون مزد و منت با حضور خود در چهارراه‌ها و یادآوری قوانین راهنمایی و رانندگی و چراغ راهنما گام موثری در ارتقای فرهنگ شهروندی و ترافیک برداشته‌اند و کاهش تصادفات رانندگی و عابرین پیاده و توقف عابرین در چهارراه‌ها در زمان چراغ قرمز، خود گویای این مطلب است.

موسوی خاطرنشان کرد: همیاران ترافیک، به یقین حرف را به عمل تبدیل کرده‌اند و با تواضع و فروتنی و پرتلاش در کنار پلیس راهور و مسئولین شهری حضور دارند و به جاست تا در جهت رفع مشکلات شهری، از نظرات همیاران ترافیک که در گوشه و کنار شهر حضور فعال دارند؛ بهره مند گردیم تا شاهد کاهش بیشتر تصادفات و روان‌سازی ترافیک و معابر شهری باشیم.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.