تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 19 آگوست 2021 - 22:13
کد خبر : 3155

واکسیناسیون ۲۵۰ نفر از کارکنان جایگاه‌های CNG در مشهد

واکسیناسیون ۲۵۰ نفر از کارکنان جایگاه‌های CNG در مشهد

 رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG خراسان رضوی گفت: واکسیناسیون کارکنان جایگاه‌های CNG در خراسان رضوی از مورخ ۲۷ مرداد ماه آغاز و تا کنون ۲۵۰ نفر از کارکنان در مشهد واکسینه شده‌اند. محمدرضا رضوی راد در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص واکسیناسیون کارکنان جایگاه‌های CNG در مشهد و استان اظهار کرد: هفته گذشته وزیر بهداشت

واکسیناسیون ۲۵۰ نفر از کارکنان جایگاه‌های  CNG در مشهد

 رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG خراسان رضوی گفت: واکسیناسیون کارکنان جایگاه‌های CNG در خراسان رضوی از مورخ ۲۷ مرداد ماه آغاز و تا کنون ۲۵۰ نفر از کارکنان در مشهد واکسینه شده‌اند.

محمدرضا رضوی راد در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص واکسیناسیون کارکنان جایگاه‌های CNG در مشهد و استان اظهار کرد: هفته گذشته وزیر بهداشت دستور واکسیناسیون کارکنان جایگاه‌های سوخت در کشور را اعلام کرد. جایگاه‌های سوخت جزو پرخطرترین مکان‌ها در زمینه بیماری کرونا محسوب می‌شود، اما پرسنل برخی از مشاغل در اولویت بندی‌ها  زودتر از پرسنل جایگاه‌های سوخت واکسینه شده‌اند.

در موج پنجم بیماری کرونا ۱۰ الی ۱۵ درصد پرسنل جایگاه‌های CNG  درگیر بیماری شده‌اند

وی افزود: در موج پنجم بیماری کرونا ۱۰ الی ۱۵ درصد پرسنل جایگاه‌های CNG  درگیر بیماری شدند.  باتوجه به پیگیری‌های انجام شد و با مساعدت‌های دکترمهدی قلیان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و سایر همکاران ایشان از جمله آقای دکتر موسوی، خانم دکتر خزایی ، خانم دکتر سردار و  … واکسیناسیون کارکنان جایگاه‌های CNG خراسان رضوی از مورخ ۲۷ مرداد ماه آغاز شد.

در خراسان رضوی ۱۹۳ جایگاه CNG با تعداد ۲۰۰۰ نفر پرسنل وجود دارد

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG خراسان رضوی عنوان کرد: در استان ۱۹۳ جایگاه با تعداد ۲۰۰۰ نفر پرسنل وجود دارد که از این تعداد ۷۸ جایگاه CNG در مشهد است که تعداد کل پرسنل فعال در آن‌ها ۱۰۰۰ نفر است.

رضوی راد بیان کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام ازطرف معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ما خواسته شد که اسامی پرسنل جایگاه‌های  CNG روزانه ۱۰۰ نفر اعلام شود. در حال حاضر کارکنان جایگاه‌های CNG در شهرستان‌ها به مراکز بهداشت شهرستان‌ها مراجعه و کارکنان جایگاه‌ها در مشهد به دانشگاه آزاد مراجعه می‌کنند.

وی افزود: تا امروز حدود ۲۵۰ نفر از کارکنان جایگاه‌های CNG در مشهد واکسینه شده اند.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها