وزش باد شدید در استان اصفهان از روز دوشنبه

ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز دوشنبه با گذر موج ضعیفی از روی استان در برخی مناطق افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش بینی می شود.

آسیه آقایی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر استقرار جوی پایدار بر روی استان طی دو روز آینده است، براین اساس وضعیت جوی در بیشتر نقاط استان صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

وی گفت: از روز دوشنبه با گذر موج ضعیفی از روی استان در برخی مناطق افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش بینی می شود.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با بیان اینکه دما در بیشتر مناطق استان طی ۲۴ ساعت آینده بین ۱ تا ۲ درجه سانتیگراد کاهش پیدا می کند، افزود: حداکثر دمای هوای شهر اصفهان امروز به ۲۱ درجه سانتیگراد و کمینه فردا صبح مثبت ۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی خاطرنشان کرد: گرم ترین نقطه استان خور و بیابانک با ۲۵ درجه سانتیگراد و سردترین نقطه بوئین میاندشت با منهای ۶ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آقایی با بیان اینکه در روزهای دوشنبه و سه شنبه وزش باد نسبتا شدید در استان پیش بینی می شود، گفت: در برخی مناطق مستعد مثل سمیرم، نائین، اردستان و ورزنه وزش باد شدید خواهد بود.

این کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان خاطرنشان کرد: در چند روز آینده بارش باران در استان نخواهیم داشت تا روز پنجشنبه که سامانه بارشی جدیدی وارد استان می شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید