وزیر علوم ساختار مدیریتی را در دانشگاه‌ها اصلاح کند

 نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم وزیر علوم ساختار مدیریتی را در دانشگاه‌ها اصلاح کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین‌ احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری جلسه مجمع نمایندگان همدان با دکتر زلفی‌گل اظهار کرد: ابتدا انتظار می‌رود نمایندگان استان از دکتر زلفی‌گل حمایت کنند تا در رأی آوردن موفق باشد.

وی اضافه کرد: اهدافی که مجلس و دولت انقلابی دنبال می‌کنند پاکسازی پست‌های تصمیم‌گیری از جریان لیبرالیستی در دانشگاه است چراکه در حال حاضر شاهد مشکلات فراوانی در این زمینه هستیم.

فلاحی بیان کرد: متأسفانه خبرهای خوبی از دانشگاه‌ها نداریم و استخدام‌ها و انتصابات غیرقانونی در سال‌های گذشته در دانشگاه‌ها انجام شده است، همچنین اتفاقاتی که در روزهای اخیر در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران افتاد نگران کننده است.

وی مطرح کرد: انتظارمان این است که وزیر علوم ساختار مدیریتی را در دانشگاه‌ها اصلاح کند و دانشگاه را به سمت اسلامی سازی دانشگاه و حاکمیت تفکر انقلابی پیش ببرد که کار بسیار سختی است اما با وجود نیروهای انقلابی امکان‌پذیر است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دکتر زلفی‌گل انسان متدین و انقلابی است، گفت: ایشان به دنبال تحول است و می‌تواند در سیستم دانشگاه تحول ایجاد کند.

فلاحی در پایان اظهار کرد: از طرف دیگر یک وزیر اگر برنامه خوب داشته باشد اما ساختار مدیریتی و تیم کارآمد و انقلابی نداشته باشد نمی‌تواند برنامه‌های خود را پیاده کند.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید