پرونده چهارشنبه سوری استان کرمان با ۶ مصدوم بسته شد

ایسنا/کرمان رئیس اورژانس کرمان از مصدومیت ۶ نفر در سطح استان کرمان در آخرین چهارشنبه سوری قرن خبر داد.

 دکتر محمد صابری در تشریح این خبر گفت: یک مصدوم که دچار سوختگی سطحی در انگشتان دست شده بود پس از اقدامات اولیه درمانی در بیمارستان شفا کرمان ترخیص شده است. همچنین مصدوم دیگری که دچار سوختگی درجه ۳ (۸ درصد) در ناحیه دست و پا شده بود پس از اقدامات اولیه در مرکز درمانی ریگان، جهت تکمیل اقدامات درمانی به بیمارستان پاستور بم منتقل شده است.

وی ادامه داد:️ مصدومین که دچار سوختگی درجه ۳ (۱۷ درصد) در ناحیه  هر ۲ دست، پا و صورت شده که پس از انجام اقدامات اولیه درمانی در بیمارستان ولیعصر(عج) شهربابک جهت تکمیل مراقبت های درمانی به بیمارستان شفا کرمان منتقل شده است.

رییس اورژانس کرمان افزود: یک مصدوم با سوختگی جزئی درجه ۲ که دچار آسیب از ناحیه سر و گردن شده بود پس از اقدامات درمانی از بیمارستان شفا کرمان ترخیص شده است، همچنین یک مصدوم که دچارسوختگی سطحی درجه ۳ از ناحیه پاشنه پا شده که پس از اقدامات درمانی از بیمارستان شفا کرمان ترخیص شده است.

وی ادامه داد:️ یک مصدوم با سوختگی درجه ۳ (به میزان ۲۰ درصد) که دچار آسیب از ناحیه دست، سر و گردن شده که پس از اقدامات اولیه درمانی در بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان جهت تکمیل مراقبت های درمانی به بیمارستان شفا کرمان منتقل شده است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید